Користувач:Luida.golovko

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:56, 16 червня 2012, створена Luida.golovko (обговореннявнесок) (Тренери)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Галицько – Волинська держава.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, другорядні- історія всесвітня, географія, біологія, інформатика, література

Навчальна тема (як записано в програмі)

Галицько – Волинська держава.

Вік учнів, клас

12-13 років, 7

Стислий опис проекту

Пропонований проект може бути реалізований в рамках вивчення історії України в сьомому класі. У проекті розглядається конкретно тема Галицько – Волинська держава , яка є базовою в рамках курсу історії України. Дослідницький проект сприяє розвитку критичного мислення, уміння використовувати самооцінку своєї діяльності на уроці, аналізувати,узагальнювати та оцінювати інформацію на рівні своєї вікової категорії.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми [[1]] План впровадження проекту [[2]]

Навчальні цілі

-Учні будуть вміти встановлювати хронологічну послідовність подій; -Учні будуть характеризувати історичних діячів Галицько – Волинської держави та давати їм свою оцінку; - Учні будуть вміти працювати з картою; - Учні будуть застосовувати та пояснювати поняття.

Опис оцінювання

Оцінювання діяльності відбувається за двома шляхами: групою дітей самостійно та вчителем за визначеними критеріями . На початку проектної діяльності вчитель проводить анкетування учнів на виявлення рівня володіння початковими знаннями учнів, а також мотивує учнів на виконання проекту [[3]] . Перед початком роботи учні знайомляться з критеріями, згідно яких буде проводитися оцінювання . В ході роботи учні заповнюють таблицю самоконтролю і бланки самооцінки в групах. Учитель заповнює свій журнал спостережень груп над проектом. Після завершення роботи над проектом оцінюється вміння аргументовано виступати перед аудиторією, брати участь в обговоренні, задавати питання, стислість і повнота виступів, грамотність, творчий підхід. Ще ефективно провести опитування батьків.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

На початку проекту:
Учні заповнюють З-Х-Д - таблицю [[4]] , отримають завдання, вживаються в проект. В  середені групи розподіляються  на Дослідників (Збирають теоретичний матеріал), Аналітиків (Розподіляють матеріал  за підрозділами) та Програмістів (Обирають програму за допомогою якої вони реалізують проект, обробляють інформацію за допомогою ІКТ-технологій). Учні  Створюють опорний конспект, ознайомлюються з матеріалами. 

Впродовж роботи над проектом:

Учні заповнюють журнал самооцінки учнівських робіт.  Учні оцінюють роботу в групах (бланк самооцінки), оформляють проект, готуються до захисту.

Наприкінці проекту:

Учні презентують  виконану роботу, проводять захист проекту, презентують результати [[5]]  
, обговорюють висновки, виконують рефлексію.

=Відомості про автора Головко Людмила

Фах, навчальний предмет

Учитель історії

Навчальний заклад

Торезька ЗШ І-ІІІ ступенів № 11

Місто\село, район, область

Торез, Донецька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.06.2012. - 15.06.2012.

Місце проведення тренінгу

м.Торез Донецької обл.

Тренери

Лобадюк Валерія Валеріївна