Портфоліо Кривнюк Роксолани Василівни на тему "Що ми їмо сьогодні?"
Зміст
Назва проекту
Що ми їмо сьогодні?
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Хімія,основи здоров’я, біологія.
Навчальна тема (як записано в програмі)
Вступне заняття
Вік учнів, клас
7 клас, 13 років.
Стислий опис проекту
Навчальний проект Що ми їмо сьогодні? об`єднує взаємопов’язані предмети хімію, біологію, основи здоров'я та інформатику. Основна ідея проекту полягає у розвитку у учнів навичок мислення високого рівня, а саме: навчити учнів збирати інформацію, аналізувати та класифікувати її; висувати гіпотези та ідеї; обговорювати та робити підсумки по даній темі. Проект розрахований на учнів 7 класу. Отримавши завдання з учительського веб-сайту, учні, розділившись на групи, повинні відшукати інформацію в Інтернеті. А також підготувати свою власну презентацію та публікацію.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Вчитель чи учень вирішують, як презентувати свої остаточні результати: створивши мультимедійну презентацію, інформаційний бюлетень чи веб-сторінку. Незалежно від обраного методу учні зможуть: 1) Проводити пошук в Інтернеті для збору статистичних даних з обраної теми. 2) Використовувати програму Excel для створення графіків та прогнозувань, які не можуть бути реальними. Існуючі результати щодо створення інформаційного бюлетеня, презентації чи веб-сторінки, показують результати роботи учнів, та можливість використання цього методу для прогнозування майбутнього.
Опис оцінювання
Окрім завдань та тестів, учні будуть оцінюватися за виконання їх проектів. Форми для оцінювання кожного виду діяльності розроблені і вміщені в Портфоліо. Учні отримують ці критерії оцінювання до початку роботи за проектами для здійснення оцінки своєї роботи.
Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)
День 1 • Представлення проекту з учительської PowerPoint презентації (див. файл в папці Портфоліо) та прикладів робіт учнів. • Учні обирають партнерів для виконання проекту. • Почати “мозкову атаку” пошуку можливих тем для дослідження.
День 2 • Обрання теми учнями. Вони не можуть обирати теми, які вже обрані іншими, і можуть придумати свою, не тільки запропоновану вчителем. • Пошук своїх тем та матеріалів в Інтернеті та збір історичних даних. День 3 • Учні опрацьовують зібрані матеріали.
• Учні розраховують прогнозування на майбутнє. День 4 • Учні проводять опитування 5-9класів чи хотіли б вони вивчати економіку. • Учні опрацьовують результати опитувань і створюють діаграми, доповнюють даними з Інтернету (при необхідності ).
Дні 5 та 6 • Вчитель демонструє основи роботи в PowerPoint чи Publisher (в залежності від рішення вчителя) • Учні створюють PowerPoint презентації чи інформаційні бюлетені , чи веб-сторінки. Див. форми з вимогами.
День 7 • Учні презентують свій кінцевий продукт всьому класу. Час на кожну презентацію – приблизно 5 хвилин.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Роксолана Василівна
Фах, навчальний предмет
вчитель хімії
Навчальний заклад
Верхньоясенівська ЗОШ I-III ступенів
Місто\село, район, область
село Верхній Ясенів, Верховинський район, Івано-Франківська область.