Портфоліо Палагнюк Галини Богданівни з теми "Солі"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:23, 15 червня 2012, створена Galbog.09 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Cолі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія, біологія, основи здоров"я.

Навчальна тема (як записано в програмі)

8 клас, тема »Солі. Склад, добування, властивості, застосування», робота в групах, рубрикатори.

Вік учнів, клас

8 клас, 14-15 років.

Стислий опис

Складати формули солей, називати їх, складати рівняння вивчених реакцій. Уміти виконати експеримент: розпізнати солі. Розв’язувати розрахункові задачі

Повний План вивчення теми

Мій план

1. Склад,номенклатура солей.
2. Поширеність у природі.
3. Добування.
4. Властивості солей.
5. Взаємоперетворення солей.

Навчальні цілі

Фасилітація

Навчити складати і називати солі, характеризувати властивості. Розвивати вміння прогнозувати перебіг хімічних реакцій. Виховувати культуру застосування солей. Використовувати джерела Інтернету, дотримуватись авторських прав. Учні створюють wiki-сторінку, проводять само оцінювання своєї діяльності.

Опис оцінювання

Роздаю дітям таблицю ЗХЯД. Учні заповнюють її. Пропоную учням заповнити анкету key=0AnwIO6fnNSLhdDBWSWpPQk5EV0xESlhVdjg5cGJNUkE/ Анкета. Опитувальник .Розробляємо таблицю само оцінювання. Опишіть систему оцінювання, яку ви та ваші учні використовуєте для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення. Напишіть, якими методами ви будете оцінювати, інструменти для оцінювання. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Також опишіть, які учнівські роботи ви оцінюватимете, наприклад, твори і інші письмові роботи, презентації, або виступи учнів; зазначте, які інструменти оцінювання ви використовуватимете в кожному випадку. У розділі плану «Діяльність учнів та вчителя» опишіть, як здійснюється оцінювання, хто його проводить (взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, батьками), як учні використовують ці інструменти оцінювання, на якому етапі роботи відбувається оцінювання, як і коли виставляються оцінки.

Діяльність учнів

Учні заповнюють таблицю ЗХЯД [Таблиця ЗХЯД] Учні звітують про свою проектну діяльність у вигляді вікі- сторінки [[Мій блог wiki-сторінка учня з теми "Солі"edit вікі-сторінка]]. Учні записуюють адреси [Ресурси] інтернет-ресурсів. Діяльність учнів та вчителя o Модуль 3: Записати, які дослідження виконують учні при вивченні теми. o Модуль 4: Записати, як здійснюється з’ясування навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок. Як вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів. o Модуль 5 і 6: Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми, виконанні проектів . o Модуль 7: Після створення вчителем прикладу учнівської роботи записати про те, як учні його використовуватимуть в якості прикладу для створенні власних робіт. o Модуль 8: Записати, як відбуватиметься оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів. o Модуль 9: Описати, як здійснюватиметься диференціація навчання в ході вивчення теми, формуватиметься і оцінюватиметься самоспрямованість учнів у навчанні та відслідковується їх прогрес у навчанні. o Модуль 10: Описати, як здійснюватиметься фасилітація навчального процесу, які будуть учням надані інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Палагнюк Галина

Фах, навчальний предмет

Вчитель хімії

Навчальний заклад

ЗОШ №3

Місто\село, район, область

місто Калуш

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05-15 червня 2012

Місце проведення тренінгу

Калуська ЗОШ №3

Тренери

Кирилович Андрій Георгійович]]

Корисні посилання