Користувач:Lilijazolotuhina

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:41, 15 червня 2012, створена Lilijazolotuhina (обговореннявнесок) (Відомості про тренінг)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

сппорт в нашому житті

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова, історія

Навчальна тема (як записано в програмі)

спорт в Британії

Вік учнів, клас

12-13 років

Стислий опис проекту

Пропонований проект може бути реалізований в рамках вивчення англійської мови в сьомому класі. У проекті розглядається конкретно тема Спорт, яка є базовою в рамках курсу англійської мови. Дослідницький проект сприяє розвитку критичного мислення, уміння використовувати самооцінку своєї діяльності на уроці, аналізувати,узагальнювати та оцінювати інформацію на рівні своєї вікової категорії

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Навички учнів будуть відповідати держстандарту та діючій програмі; -Учні будуть вміти використовувати лексику ; -Учні будуть вміти розповідати про види спорту та значення його; Навички 21 сторіччя: - У учнів будуть розвиті навичкі критичного мислення і вміння вирішувати проблеми; комунікативні навички та навички співробітництва; вміння працювати з інформацією, медіа та комп’ютерні навички -Буде розвита інформаційна грамотність IКT – грамотність (Грамотність у галузі інформаційно-комунікаціних технологій), коли учні будуть оформлювати кінцевий продукт. -Учні опанують життєві та кар’єрні навички, гнучкість та пристосовуваність, коли вони працюють разом в групах, навички ініціативи та самоспрямованісті. -Отримають навички ліідерства та відповідальністі при роботі в групах.

Опис оцінювання

Оцінювання діяльності відбувається за двома шляхами: групою дітей самостійно та вчителем за визначеними критеріями . На початку проектної діяльності вчитель проводить анкетування учнів на виявлення рівня володіння початковими знаннями учнів. Перед початком роботи учні знайомляться з критеріями, згідно яких буде проводитися оцінювання . В ході роботи учні заповнюють таблицю самоконтролю і бланки самооцінки в групах. Учитель заповнює свій журнал спостережень груп над проектом. Після завершення роботи над проектом оцінюється вміння аргументовано виступати перед аудиторією, брати участь в обговоренні, задавати питання, стислість і повнота виступів, грамотність, творчий підхід. Ще ефективно провести опитування батьків.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

На початку проекту: На цьому етапі Вчитель виступає на нараді при директорі, презентує буклет, проводить анкетування батьків, вчителів школи, обробляє анкети, робить висновки стосовно відношення респондентів до цієй форми роботи, мотивує учнів. Учні заповнюють З-Х-Д - таблицю, отримають завдання, вживаються в проект. Вчитель об’єднує учнів в групи та фіксує в своєму журналі учнів за групами Істориків (Працюють над історією виникнення видів спорту) та Сучасників (Працюють над впровадженням та реалізацієй теми в сучасному світі).

В  середині групи розподіляються  на Дослідників (Збирають теоретичний матеріал), Аналітиків (Розподіляють матеріал  за підрозділами) та Програмістів (Обирають програму за допомогою якої вони реалізують проект, обробляють інформацію за допомогою ІКТ-технологій). Учні  Створюють опорний конспект, ознайомлюються з матеріалами  Для цього учитель демонструє презентацію. Розповідає учням 

про переваги використання Інтернету при роботі з проектами, розповідає про авторське право, роздаючі лист Пошук в Інтернеті ; роздає учням Контрольний список для оцінки веб- сайтів. Середні класи. Роздає Інструкцію роботи з ПК. Вчитель роздає за необхідністю шаблони презентацій. Учні планують свою роботу, ознайомлюються з Інструкцієй роботи з ПК.

Впродовж роботи над проектом: Вчитель організовує групи однокласників для роботи та взаємоперевірки, підтримує, надає консультації та матеріали за необхідністю . Учні заповнюють журнал самооцінки учнівських робіт. Вчитель фотографує учнів під час робти над проектом для фото звіту, згідно плану контролює послідовність виконання проекту, заповнює свій журнал оцінювання учнівських робіт, забезпечує групи ресурсами, необхідними для роботи. Учні оцінюють роботу в групах (бланк самооцінки), оформляють проект, готуються до захисту. Наприкінці проекту:

Учні презентують  виконану роботу, проводять захист проекту, презентують результати, обговорюють висновки, виконують рефлексію.

Вчитель під час захисту проекту задає навідні питання, узагальнює та аналізує отриманні результати роботи груп. Диференціація навчання Учні, що мають проблеми у навчанні Учні – аутисти складають глосарій за цією темою, в рамках роботи групи Дослідники. Обдаровані учні Учні високого рівня досягнень знаходять, розв’язують та складають алгоритм розв’язання цікавих задач, користуючись ресурсами Інтернет, в рамках роботи групи Аналітики

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Золотухіна Лілія

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови,англійська мова

Навчальний заклад

Торезька загальноосвітня школаІ-ІІІст. №18

Місто\село, район, область

м. Торез, Донецька область

Контактні дані

lilijazolotuhina@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.06.12-15.06.12

Місце проведення тренінгу

м. Торез Донецька область


Тренери

Лобадюк Валерія Валеріївна