Користувач:Lyub4enko
Зміст
Про мене
Любченко Наталя Юріївна учитель інформатики і математики, економіки. Працюю в Торезькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №11.
Мій внесок
Мої файли
Назва проекту
Лінійне рівняння з однією змінною
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Інформатика, математика, економіка
Навчальна тема (як записано в програмі)
Тема – Лінійні рівняння з однією змінною (9 год), підтема - Лінійне рівняння з однією змінною (3 год).
Вік учнів, клас
12-13 років, 7 клас
Стислий опис проекту
В процесі вивчення навчальної теми «Лінійні рівняння з однією змінною» з алгебри пропонується розглянути підтему «Лінійне рівняння з однією змінною» та виконати учням навчальні проекти за загальною назвою «Лінійні рівняння». Це проект - дослідна робота, він включає збір інформації учнями в малих групах, опрацювання її та доведення на прикладах дієвості алгоритму розв’язання таких рівнянь. Учні демонструють свої знання у формі результуючих мультимедійних презентацій або інформаційних бюлетенів, підготовлених для учнів, учителів, батьків.
Повний План вивчення теми
План вивчення теми з алгебри "Лінійне рівняння з однією змінною" [[1]] План впровадження теми [[2]]
Навчальні цілі
Освітні цілі: Сформувати знання що таке лінійні рівняння з однією змінною, вивести алгоритм розв’язання рівняння з однією змінною, навчитися відрізняти лінійні рівняння з однією змінною від інших, навчитися розв'язувати лінійні рівняння з однією змінною. Навички 21 сторіччя: - У учнів будуть розвинуті навички критичного мислення і вміння вирішувати проблеми; комунікативні навички та навички співробітництва; вміння працювати з інформацією, медіа та комп’ютерні навички; - буде розвинена інформаційна грамотність IКT – грамотність (Грамотність у галузі інформаційно-комунікаційних технологій), коли учні будуть оформлювати кінцевий продукт; - Учні опанують життєвими та кар’єрними навичками, гнучкістю та пристосовуваністю коли вони працюють разом в групах, навичками ініціативи та самоспрямованості. - Отримають навички лідерства та відповідальності при роботі в групах.
Опис оцінювання
Оцінювання діяльності відбувається за двома шляхами: групою дітей самостійно та вчителем за визначеними критеріями . На початку проектної діяльності вчитель проводить опитування учнів на виявлення рівня володіння початковими знаннями учнів за допомогою метода «Асоціативний кущ» та таблиці З-Х-Д. Перед початком роботи учні знайомляться з критеріями, згідно яких буде проводитися оцінювання . В ході роботи учні заповнюють таблицю самоконтролю і бланки самооцінки в групах. Учитель заповнює свій журнал спостережень груп над проектом [[3]] . Після завершення роботи над проектом оцінюється вміння аргументовано виступати перед аудиторією, брати участь в обговоренні, задавати питання, стислість і повнота виступів, грамотність, творчий підхід. Ще ефективно провести опитування батьків.
Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)
На початку проекту: . Учні складають асоціативний кущ [[4]] , заповнюють З-Х-Д - таблицю [[5]] , отримують завдання, вживаються в проект. Об’єднуються в 3 групи по 10 осіб. В середині групи учні розподіляються за ролями: • Теоретики - збирають теоретичний матеріал, • Практики - знаходять життєві задачі; • Статисти – проводить опитування серед дітей і дорослих; • IT-інженери – працюють з програмою, за допомогою якої вони реалізують проект, обробляють інформацію за допомогою ІКТ-технологій; • Спеціалісти – розвязують задачі. Учні Створюють опорний конспект, ознайомлюються з матеріалами (отримуюють макет презентації) [[6]] . Для цього учитель демонструє презентацію [[7]] . Розповідає учням про переваги використання Інтернету при роботі з проектами, розповідає про авторське право, роздаючи лист Пошук в Інтернеті [[8]] ; роздає учням Контрольний список для оцінки веб-сайтів (середні класи) [[9]] . Роздає Інструкцію роботи з ПК. Учні планують свою роботу, ознайомлюються з Інструкцієй роботи з ПК.
Впродовж роботи над проектом: Учні заповнюють журнал самооцінки учнівських робіт [[10]] . Учні оцінюють роботу в групах (бланк самооцінки) [[11]] , оформляють проект, готуються до захисту. Наприкінці проекту: Учні презентують виконану роботу [[]] , проводять захист проекту (бланк оцінювання захисту презентації) [[12]] , презентують результати, обговорюють висновки, виконують рефлексію.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Любченко Наталя
Фах, навчальний предмет
Учитель математики і основ економіки
Навчальний заклад
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11
Місто\село, район, область
місто Торез Донецької області
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
11 червня 2012 - 15 червня 2012
Місце проведення тренінгу
місто Торез
Тренери
Лобадюк Валерія Валеріївна
Мої закладки