Портфоліо Георгіян О.В. з теми «І посадив Господь Бог Рай…»

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:23, 14 червня 2012, створена Olerman (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

«І посадив Господь Бог Рай…»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Навчальна тема

Ландшафтний дизайн

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас

Стислий опис

Навчальний проект відповідає навчальній програмі предмету «Природознавство» відповідає тематиці розділу «Ландшафтний дизайн» і висвітлює питання зародження та створення перших садів на Землі, виникнення двох основних типів парків: геометричного або регулярного та пейзажного. Розкриваються питання за якими принципами вони створювались та що лежить в основі їх створення. Також проводиться дослідження ландшафту парків рідного міста.

Повний План вивчення теми

"План проекту"

Навчальні цілі

Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів Мета даного проекту ознайомити учнів з основними типами садово-паркового мистецтва, навчити розрізняти ландшафти регулярних та пейзажних парків, розвивати естетичні смаки, творчу уяву, фантазію, дизайнерське мислення, виховувати любов до природи, краси навколишнього світу. Для цього всіх учнів поділено на три групи: 1.- дослідницька, повинні дослідити форми геометричних фігур в плануванні регулярних парків нашого міста в центрі міста та на околиці і створити презентацію. 2.- пошукова, їм потрібно розшукати необхідну літературу, диски, фото та іншу інформацію і створити публікацію. 3.- інформаційна, повинна об'єднати, опрацювати та переосмислити зібрані матеріали і створити веб-сайту

Опис оцінювання

Діяльність учнів та вчителя У проекті учитель і учні є нерозривною ланкою, яка є взаємозв’язаною і взаємодоповнюючою. На початковому етапі проекту вибираються головні питання, над яким питаннями проведена робота. Учитель накреслює основні питання проекту за допомогою презентації вчителя. Коли будуть обрані питання, над якими будуть працювати групи учнів, починається пошук інформації. Для цього учні користуються друкованою літературою, мережею Інтернет, вибираючи та відділяючи головне від другорядного.

Діяльність учнів

Перед проведенням проекту вчитель повинен поспілкуватисяі з батьками учнів та взяти в них дозвіл на публікацію робіт їхніх дітей в інтернеті, а також дозвіл на використання інтернет матеріалів На початку учні отримують завдання від учителя у формі учительського буклету та учительської презентації, обговорюють хід проекту. Проходять анкетування за допомогою Опитувальника Для його виконання вони об’єднуються в 2 групи. Кожна група обговорює своє завдання , планує його та складає сценарій своєї роботи. Створюють схему діяльності та розподіляють між собою обов’язки. Далі вони досліджують матеріали в бібліотеках, друковані та електронні публікації. Проводять опитування, результати вчаться представляти та оформляти в Excel. Реалізація проекту:

1. Впродовж роботи над проектом проводити консультації. Визначити навчальні потреби учнів за допомогою таблиці "Знаю - Хочу дізнатися - Дізнався"

2. За допомогою контрольного списку «Дослідження», учні оцінять рівень проведення дослідницької роботи.

3. За допомогою контрольного список «Творчість», учитель оцінює рівень творчості учнів класу.


Після закінчення проекту:

1. За допомогою форми оцінювання мультимедійної презентації, вікі-сайтів, повинен оцінити проекти учнів.

2. Обговорення проведення оцінювання роботи груп за допомогою форми «Оцінювання роботи групи»

"Презентація учнів"

Назва проекту

Види паркового мистецтва

Автори проекту

учні 7 класу

Тема дослідження

Проблема дослідження

Гіпотеза дослідження

Мета дослідження

Дослідити, які геометричні форми переважають в плануванні парків нашого міста. Порівняти яких форм найбільше. Розвивати естетичні смаки, творчу уяву, фантазію. Виховувати любов до рідного краю.

Результати дослідження

Висновки

Корисні ресурси

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Георгіян Олександр Володимирович

Фах, навчальний предмет

Інформатика

Навчальний заклад

Сокирянська Гімназія

Місто\село, район, область

м. Сокиряни, Чернівецької обл.

Контактні дані

0373922128

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11-15 червня 2012 року

Місце проведення тренінгу

ІППО Чернівецької області

Тренери

Кошурба Григорій Григорійович, Скрипська Ганна Володимирівна, Кадук Алла Миколаївна