Рослина і фотосинтез

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:39, 14 червня 2012, створена KRAVCHENKO (обговореннявнесок) (Опис оцінювання (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Рослина і фотосинтез

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, хімія, екологія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Життєдіяльність рослин

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Проект розрахований для учнів 7 класу за темами програм з біології «Життєдіяльність рослин», та хімії «Початкові хімічні понятя». Проект передбачає групову роботу учнів, які виконують теоретичні та експериментальні дослідження процесу фотосинтеза з точки зору біології, хімії та екології. Продуктом діяльності учнів є публікації, а за бажанням інші електронні розробки.

Повний План вивчення теми

Повний план вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Опрацювати матеріали підручників, додаткових джерел, інтернет-ресурс. Проаналізувати і засвоїти поняття з даної теми: фотосинтез, хлорофіл, фази фотосинтеза, валентність, хімічна формула, прості та складні речовини. Формувати вміння розпізнавати і описувати хімічні процеси на біологічному рівні, відтворювати і класифікувати матеріал у вигляді формул, рівнянь реакцій, біологічних циклів, спостерігати за біологічними процесами, обґрунтовувати висновки з експериментальних досліджень, вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. Використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації Створити електронні презентації, публікації, буклети з даної теми.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Перед проектом в консультаціях з учителями біології та інформатики проводиться оцінювання готовності учнів до виконання проекту (рівень володіння навичками роботи з комп’ютером, пошуку інформації в мережі Інтернет, роботи з мережевими ресурсами, тощо). На початку роботи над проектом відбувається: • Перегляд презентації вчителя з її наступним обговоренням (фронтальним і малими групами - «мозковий штурм») • Вхідне тестування для з’ясування рівня знань по темі проекту • Робота з таблицями «ЗХД», де учні оцінюють власні знання з предмету дослідження; • Ознайомлення з дослідницькими роботами, виконаними раніше, та їх оцінкою з подальшим їх обговоренням у міні-групах. Впродовж роботи над проектом: • Вчитель проводить консультації та проміжне оцінювання попередніх результатів; • Учні систематично проводять самооцінку своєї роботи, користуючись відповідними формами для оцінювання. Наприкінці роботи над проектом: • Учні проходять підсумковий тест-контроль за завданнями вчителя для перевірки набутих знань • Учні демонструють виконані роботи (публікації, презентації, буклети), після чого відбувається їх само оцінювання, оцінювання вчителем та іншими групами (згідно критеріїв оцінювання) • В процесі роботи з таблицями «ЗХД» відбувається самооцінка учнями власних набутих знань та вмінь

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери