Портфоліо до проекту "Таке чудове місто Париж"
Зміст
Назва проекту
ТАКЕ ЧУДОВЕ МІСТО ПАРИЖ.
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Французька мова, інформатика,
Навчальна тема (як записано в програмі)
Франція та французька мова
Вік учнів, клас
Дев'ятий клас,вік учнів п'ятнадцять років
Стислий опис
Перед початком впровадження проекту потрібно пригадати проектні технологіїї навчання. Для цього можна скористатися буклетом [1] Після чого можна ознайомити з презентацією[2] ,запропонувати їм об'єднатися в групи:1-група істориків та група дослідників архітектурних пам'яток Парижа ,обрати напрямок дослідження і приступити до роботи з проектом. Під час роботи з проектом ми користувалися державними стандартами та програмою.Створили опитувальник. Проект спрямований на розвиток самостійності та пошукової роботи.Учні вчаться самостійно шукати відповіді на ключові та тематичні питання що,стосуються історії винекнення Парижа ,його історії, історичних пам'яток ,користуючись літературою,Інтернетом .
Повний План вивчення теми
=Навчальнавчальні цілі =До початку проекту: Було проведено анкетування учнів за допомогою Онлайн -опитувальника" Реалізація проекту: . На початку проекту провести оцінювання знань за допомогою графічних схем: " За допомогою контрольного списку «Дослідження», учні оцінюють рівень проведення дослідницької роботи. За допомогою контрольного списку «Творчість», учитель оцінює рівень творчості учнів класу. . Проводиться рефлексія за контрольними списками «Рефлексія» Після закінчення проекту: За допомогою форми"Оцінювання мультимедійної презентації", вчитель повинен оцінити готові проекти учнів.Учні повинні навчитися користуватися мережею Інтернет для пошуків інформаціі.проводити дослідження. Вивчити закони про авторське право і навчитися критично оцінювати веб-ресурси. За допомогою форми оцінювання презентації кожен учень має оцінити свої досягнення. . За допомогою форми «Оцінювання роботи групи» під час захисту робіт учні оцінять діяльність кожної з груп. Учні мають створити презентацію. В учнів будуть формуватися навички створення презентацій . Учні досліджуватимуть історію Парижа та його архітектурні пам’ятки.В учнів будуть вдосконалюватися навички збиранни даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про історію винекнення Парижа, його відомі пам’ятки та зібрані дані про видатних людей. Учні вчаться переконливо демонструвати відомості про Париж.
=Опис оцінювання
Під час роботи над проектом використовується система формуючого оцінювання.На початковому етапі проекту я використовую такі методи: мозкову атаку , асоціативний кущ, .щоб виявити рівень знань учнів. Під час реалізації проекту проводиться анкетування, щоб виявити емоційне налаштування учнів, визначити їхню зацікавленість.Після закінчення проекту за допомогою форми оцінювання мультимедійної презентації вчитель оцінює готові проекти.,за допомогою форми оцінювання презентації учень має оцінити себе
=Діяльність учнів До початку проекту вчитель проводить анкетування з даної теми ,щоб виявити рівень знань дітей. Проводить зібрання з учнями. Інформує про початок роботи із проектом, основні цілі та завдання. Проводить підготовче заняття з батьками по використанню мережі Інтернет(основи роботи з електронною поштою, основи пошуку інформації, основи використання сервісів Web 2.0). Отримує від батьків дозвіл на відкриття скриньки дитини. Створює усі організаційні, методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту. Проводить анкетування з дітьми за допомогою опитувальника для виявлення початкових знань з теми Реалізація проекту: - об’єднання в групи та розподіл обов’язків. Учні будуть об’єднані у дві групи. - проведення оцінювання знань. - планування роботи групи. Кожна група отримає індивідуальний графік роботи групи. - пошук інформації за допомогою мережі Інтернет. Діти знайомляться з поняттям про авторське право. Діти отримають форми для оцінки веб-сторінок та переходять до пошуку інформації у мережі Інтернет.
обробка інформації. Оформлення інформації у вигляді творчого проекту групи (мультимедійна презентація з обраної теми)
– перегляд, оцінка продуктів проектної діяльності учнів-презентація проекту – презентація продуктів проектної діяльності учнів, обговорення ключового та змістових питань, обмін думками, вибір найкращих творчих робіт. Після закінчення проекту: Нагородити кращі проекти учнів грамотами Диференціація навчання