Портфоліо Гнатишин Галини Романівни з теми ."Свята і традиції Великобританії."
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
Свята і традиції Великобританії.
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Англійська мова, українська мова та література;історія;народознавство.
Навчальна тема (як записано в програмі)
Традиції Великобританії.
Вік учнів, клас
12-13 років, 7 клас.
Стислий опис
Свята та традиції Великобританії. Дана тема вивчається в сьомому класі вісім годин. В сценарії проекту учні повинні зробити презентацію улюбленого свята. Вивчення цієї теми стосується також інших навчальних предметів: української мови та літератури;історії;народознавства. Продовження розвитку уявлень про традиції і культуру країни, мову якої ми вивчаємо. Формування комунікативних і граматичних навичок та застосування їх для виконання вправ.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
1. Здійснювати пошук інформації, використовуючи різні способи і джерела. 2. Аналізуючи інформацію, виділяти з неї корисну частину. 3. Шляхом дослідження отримувати нову інформацію, опрацьовувати та аналізувати її, робити висновки з отриманого. 4. Розвивати вміння подачі інформації іншим. 5. Використовувати нові технології для подачі інформації.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Оцінювання роботи учнів у проекті відбувається за спеціально розробленими формами, які одночасно використовуються учнями для само оцінювання та само спрямування власної пошукової діяльності. Самооцінювання та прогрес учнів відбуваються за рахунок використання спеціальних форм (таблиці З-Х- Д тощо) схему «Зв’язок-Спостереження-Здивування». Оцінювання буду здійснювати впродовж вивчення теми та здійснення учнями проектів, при цьому використовуючи форму оцінювання учнівських проектів, ознайомивши їх перед створенням презентації.. Для підтримки самостійної роботи учням надаються відповідні інструкції, наприклад, Інструкція для пошуку інформації у мережі Інтернет. В роботі вчителя, крім вказаних попередньо, важливим є контрольний список спостереження за навичками мислення. Інструментарій оцінювання включає графічні схеми, нотатки у блозі, контрольні списки, опитувальники, форми оцінювання. Оцінювання буде проводитись наступним чином: діяльність учнів у групах–за спеціально розробленими контрольними списками; усне і письмове мовлення–згідно з існуючими критеріями навчальних досягнень учнів; розвиток навичок мислення-за спеціальною формою. Весь інструментарій вказано у графіку оцінювання.
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
Етап 1. Попередній збір інформації, що стосується теми проекту (2 дні). Етап 2. Аналіз зібраної інформації, визначення напрямку роботи (1 день). Етап 3. Поділ на групи за інтересами та можливостями (1 день). Етап 4. Збір інформації, проведення дослідження та формулювання висновків (2 дні). Етап 5. Вибір способу подання результатів власного дослідження (презентація, публікація, веб-сторінка) та його реалізація (2 дні). Учні створють Wiki сторінку.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Гнатишин Галина
Фах, навчальний предмет
вчитель англійської мови і літератури
Навчальний заклад
Болехівська ЗОШ I-III ст. №2
Місто\село, район, область
м. Болехів, Івано-Франківська обл.
Контактні дані
тел.343735152
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
01.06.2012 - 15.06.2012рр.
Місце проведення тренінгу
Болехівська ЗОШ I-III ст. №2