Обговорення:Портфоліо Гончарової Галини Валентинівни за проектом "Харчування і здоров`я людини"
А мені все подобається ))))
Хочу побажати конструктивного використання онлайнового простору, не псувати собі нервову систему, і просто гарного настрою
--Seryj 09:48, 1 червня 2012 (EEST)
1. Мені здається, що тема учнівської роботи (як вона вказана на вікі-сторінці) "Чи потрібна вода в організмі?" не зовсім правильно звучить: альтернативну відповідь "Ні, не потрібна" навряд чи хтось дасть. Можливо, варто переформулювати тему.
2. Висновки до роботи, написаної українською мовою, мабуть варто теж писати українською (зараз вони сформульовані російською).
3. Навіщо розпилювати роботу учнів на створення вікі-сторінки, публікації та презентації? Чи не буде це надмірним перевантаженням учнів? Мені здається, краще обмежитись викладом матеріалу лише на вікі-сторінці.
--Vovchyk.ivanov 10:20, 1 червня 2012 (EEST)
ЯК ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ:
1.Увійдіть в вікі під власним логіном і паролем.
2. В режимі редагування увійдіть в відповідний розділ цієї статті, клацнувши на посилання ред. , що розташоване праворуч біля кожного розділу статті.
3. Внесіть свої коментарі у відповідний розділ.
4. Залишіть свій автоматичний підпис в кінці свого допису, натиснувши на кнопку Ваш підпис з часовою міткою (передостяння кнопка над вікном редагування).
5. Перегляньте свій допис, натиснувши на кнопку Попередній перегляд.
6. За потреби внесіть зміни до свого допису. Знову перегляньте його в Попередньому перегляді.
7. Якщо ваш допис виглядає, як ви очікували, натисніть на Зберегти сторінку.
8. Перейдіть до наступного розділу і внесіть свої коментарі, повторивши кроки 2-7 для кожного допису.
УВАГА!
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)
- 9 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Сподобалась тема проекту. Насамперед її зв'язок с повсякденним життям учнів. В наш час важливо з дитинства усвідомити, що наше здоров’я в наших руках. Чітко та зрозуміло сформульовані навчальні цілі. --Tanyaw44 00:03, 9 червня 2012 (EEST)
Досить актуальна тема на даний час, зважаючи на те чим ми дійсно харчуємя )))--Seryj 21:41, 11 червня 2012 (EEST)
Ідеї для покращення
Нажаль не змогла подивитись документ «План теми»«, тому й не можу оцінити ключові та тематичні питання. Необхідно надати права доступу до цього документу.
--Tanyaw44 00:00, 9 червня 2012 (EEST) Нашла ключове та тематичні питання в описі діяльності учнів. Над ключовим питанням я б ще подумала. --Tanyaw44 00:38, 9 червня 2012 (EEST)
Радив би розглянути питання з харчовими домішками - барвники, консерванти тощо--Seryj 21:45, 11 червня 2012 (EEST)
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Вдало використовуються різноманітні форми формуючого оцінювання протягом всього проекту. Використовуються нові методи оцінювання АСОЦІАТИВНИЙ КУЩ, ОПИТУВАЛЬНИК у вигляді он-лайн формми тощо), здійснюється моніторинг власного навчання. Підготовлені документи для самоконтролю, оцінювання самоспрямованості навчання. Автор дуже чітко та зрозуміло прописала план оцінювання. --Tanyaw44 00:19, 9 червня 2012 (EEST)
Робота над здійсненням оцінювання побудована досить професійно, як на мій погляд --Seryj 21:47, 11 червня 2012 (EEST)
Ідеї для покращення
Не всі документи та форми відкрилися за посиланнями. Наприклад, "оцінювання самоспрямованості навчання", "презентація вчителя". --Tanyaw44 00:23, 9 червня 2012 (EEST)
Приклад учнівської роботи
Вдалі моменти
У проекті вчитель не обмежує учнів у виборі форми форми учнівської роботи. Пропонує блог, wiki-сторінку тощо… Wiki-сторінка має чітку структуру (визначена мета дослідження, гіпотеза, висновки), написана зрозумілою для учнів мовою. Просто цікава. --Tanyaw44 00:31, 9 червня 2012 (EEST)
Ідеї для покаращення
у проецесі роботи над портфоліо я бачила блог учнів "Чому ми такі, які є?" . Але зараз посилання не зайшла. Цікава форма роботи учнів. Можна також навести цей приклад. --Tanyaw44 09:10, 9 червня 2012 (EEST)
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
форма оцінювання вікі-сайту.xls розроблена в табличному редакторі, що дає змогу автоматично проводити підрахунок балів. Крітерії зрозумілі учням. --Tanyaw44 00:46, 9 червня 2012 (EEST)
Ідеї для покаращення
Надати таблицю перерахунку балів у 12б. систему із 100б. --Tanyaw44 00:48, 9 червня 2012 (EEST)
Допоможні матеріали для фасилітації
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
Не відкриася потрібний локумент "Фасилітація для учнів" --Tanyaw44 00:42, 9 червня 2012 (EEST)
Інші складові Портфоліо (документи)
Вдалі моменти
Вдалий буклет до проекту, цікаво, що аикористовується он-лайн опитувальник. Авторка виконала всі вимоги до курсу, портфоліо містить всі потрібні складові. --Tanyaw44 09:11, 9 червня 2012 (EEST)
Ідеї для покаращення
Опитувальник можна прикрасити цікавим форматуванням. --Tanyaw44 09:19, 9 червня 2012 (EEST)
ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
Вдалі моменти
В цілому портфоліо відповідає всім вимогам курсу і може використовуватись як основа для впровадження методу проектів при вивченні вибраної автором теми "Харчування і здоров`я людини". Добре структуроване, гарно оформлене. --Tanyaw44 09:14, 9 червня 2012 (EEST)
Ідеї для покаращення
Усі ідеї для покращення можна прочитати вище. Перевірити чи відкриваються усі документи на які є посилання. Виправити ці помилки. Бажаю успіху у впровадженні цього та іншіх проектів:)