Обговорення:Кулик Михайло

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:14, 9 червня 2012, створена Micha kulik (обговореннявнесок) (Діяльність учнів (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

"Народжені плавати"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, природознавство

Навчальна тема (як записано в програмі)

ВЗАЄМОДІЯ ТІЛ

Вік учнів, клас

8 клас, 13 років

Стислий опис

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

- В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та використання отриманих даних - Формування в учнів Уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти відмінності та схожість - Формування вміння швидко та ефективно шукати інформацію, оцінювати її - Формувати вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. - Формування базового розуміння етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації - Фррмування в учнів компьютерної грамотності та етики: використання ІКТ для навчання, дослідження пошуку та спілкування. - З’ясування способів інтерпретації інформації різними особами, включення або відсутність різних оцінок та точок зору, усвідомлення залежності медіа-повідомлень від ціннісних норм та точок зору та розуміння того, як медіа можуть впливати на думки та поведінку. - Формування розуміння підґрунтя та базових засад етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації - Формування навичок належного використання цифрових технологій, інструментів та/або комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних для успішного функціонування в суспільстві економіки знань.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

- В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та використання отриманих даних

- Формування в учнів Уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти відмінності та схожість
- Формування вміння швидко та ефективно шукати інформацію, оцінювати її 

- Формувати вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. - Формування базового розуміння етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації - Формування в учнів комп’ютерної грамотності та етики: використання ІКТ для навчання, дослідження пошуку та спілкування. - З’ясування способів інтерпретації інформації різними особами, включення або відсутність різних оцінок та точок зору, усвідомлення залежності медіа-повідомлень від ціннісних норм та точок зору та розуміння того, як медіа можуть впливати на думки та поведінку. - Формування розуміння підґрунтя та базових засад етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації - Формування навичок належного використання цифрових технологій, інструментів та/або комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних для успішного функціонування в суспільстві економіки знань.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери