Портфоліо Філіпчук Оксани Ігорівни на тему "Трикутник та його елементи"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:27, 8 червня 2012, створена Oksana0301 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів (скопіювати з Плану))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Трикутник та його елементи

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика,інформатика,історія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Трикутник та його елементи

Вік учнів, клас

13,14 років,7 клас

Стислий опис

В даному проекті узагальнюються знання учнів з теми «Трикутник та його елементи».Дана тема вивчається в 7 класі.Учні повинні вміти розрізняти типи тирикутників,знати елементи трикутника.При підготовці до проекту учні наводять приклади трикутників у архітектурі,вишивках.

презентація

публікація 1 сторона

публікація 2 сторона

Повний План вивчення теми

1.Трикутник та його елементи.2.Рівнобедрений трикутник.3.Ознаки рівності трикутників.4.Сума кутів трикутника.5.Трикутник в архітектурі, національних орнаментах.

план

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Цілі навчання математики Навчання математики в основній школі спрямоване на досягнення таких цілей: • формування в учнів математичних знань як невід’ємної складової загальної культури людини, необхідної умови її повноцінного життя в сучасному суспільстві на основі ознайомлення школярів з ідеями і методами математики як універсальної мови науки і техніки, ефективного засобу моделювання і дослідження процесів і явищ навколишньої дійсності; • інтелектуальний розвиток учнів, розвиток їхнього логічного мислення, пам’яті, уваги, інтуїції, умінь аналізувати, класифікувати, узагальнювати, робити умовиводи за аналогією, діставати наслідки з даних передумов шляхом несуперечливих міркувань тощо; • опанування учнями системи математичних знань і вмінь, що є базою для реалізації зазначених цілей, а також необхідні у повсякденному житті й достатні для оволодіння іншими шкільними предметами та продовження навчання. Таким чином, математичні знання і вміння розглядаються не стільки як самоціль, а як засіб розвитку особистості школяра, забезпечення його математичної грамотності як здатності розуміти роль математики в світі, в якому він живе, висловлювати обґрунтовані математичні судження і використовувати математичні знання для задоволення пізнавальних і практичних потреб. Крім того, вивчення математики має сприяти формуванню в учнів загальнонавчальних умінь, культури мовлення, чіткості й точності думки, критичності мислення, здатності відчувати красу ідеї, методу розв’язання задачі або проблеми, таких людських якостей, як наполегливість, сила волі, здатність до переборення труднощів, чесність, працелюбство та ін. Незамінні можливості математики у вихованні алгоритмічної культури як здатності діяти за заданим алгоритмом, а також самостійно конструювати нові алгоритми на основі аналізу й узагальнення послідовності виконуваних операцій і дій, що ведуть до шуканого результату. Важливу роль у навчанні математики відіграє систематичне використання історичного матеріалу, який підвищує інтерес до вивчення математики, стимулює потяг до наукової творчості, пробуджує критичне ставлення до фактів, дає учням уявлення про математику як невід’ємну складову загальнолюдської культури. На дохідливих змістовних прикладах слід показувати учням, як розвивалися математичні поняття і відношення, теорії й методи. Ознайомлювати учнів з іменами та біографіями видатних учених, які створювали математику, зокрема видатних українських математиків, що сприятиме національному і патріотичному вихованню.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Учні знаходять історичні відомості про трикутник,використання трикутних елементів у архітектурі,національних орнаментах

wiki-сторінка учня школи-інтернату 6

таблиця З-Х-Д

діаграма оцінювання

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Філіпчук Оксана Ігорівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики

Навчальний заклад

Верховинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

Верховина,Верховинський район,Івано-Франківська обл.

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

4-8 червня

Місце проведення тренінгу

Верховинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

Тренери

Дідушко Василь Петрович