Портфоліо Осадчук О.Р. з теми "Профілактика ВІЛ-інфекції СНІДу"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:05, 5 червня 2012, створена Ksenija10 (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва навчальної теми

Профілактика ВІЛ-інфукції СНІДу.


Повний План вивчення теми

[1]

Навчальні цілі

Учні 11 класу прослухали виступ лікаря про те, що в районі зафіксовано ріст захворюваності на СНІД, вирішили зібрати, опрацювати , систематизувати інформацію про кількість хворих на СНІД та спрогнозувати майбутнє.

День 2.-5 Учні створили групу по збору інформації про хворих, причини захворюваності, та одержати статистичні дані про кількість населення району за останні 5 років. День 6-7 Учні систематизували дані у таблиці і в Excel побудували графіки і діаграми. День 8-9 Учні навчилися працювати з програмою PowerPoint. Вони планують та створюють сценарій презентації [2]. Учні створили мультимедійну презентацію. День 10. Учні ознайомлюються із програмою Publisher. Учасники проекту створюють публікації у вигляді інформаційного бюлетеня. День 11-12. Учні створюють веб-сторінку, опрацьовують і набувають знань щодо створення самого сайту, здійснюють дизайн, шукають матеріали. День 13. Учні демонструють презентацію перед учнями, дирекцією, вчителями та лікарями. День 14-15. o Учні створили психологічний пункт допомоги для хворих на СНІД при районній лікарні.

Опис оцінювання

До початку проекту: Проведено анкетування учнів за допомогою он-лайн опитувальника Під час проекту: Учитель оцінює вміння учнів зібрати та опрацювати інформацію за допомогою таблиці Excel,вміня подати дані у вигляді діаграм,вміння створювати презентації та публікації, а також логічне мислення учнів. Після закінчення проекту: Учитель оцінює проекти учнів та їхній захист; Учні проводять само оцінювання та оцінювання робіт кожної групи.

Діяльність учнів

День 1 . Учні 11 класу прослухали виступ лікаря про те, що в районі зафіксовано ріст захворюваності на СНІД, вирішили зібрати, опрацювати , систематизувати інформацію про кількість хворих на СНІД та спрогнозувати майбутнє. День 2.-5 Учні створили групу по збору інформації про хворих, причини захворюваності, та одержати статистичні дані про кількість населення району за останні 5 років. День 6-7 Учні систематизували дані у таблиці і в Excel побудували графіки і діаграми. День 8-9 Учні навчилися працювати з програмою PowerPoint. Вони планують та створюють сценарій презентації. Учні створили мультимедійну презентацію. День 10. Учні ознайомлюються із програмою Publisher. Учасники проекту створюють публікації у вигляді інформаційного бюлетеня. День 11-12. Учні створюють веб-сторінку, опрацьовують і набувають знань щодо створення самого сайту, здійснюють дизайн, шукають матеріали. День 13. Учні демонструють презентацію перед учнями, дирекцією, вчителями та лікарями. День 14-15. o Учні створили психологічний пункт допомоги для хворих на СНІД при районній лікарні.

Відомості про автора

Осадчук Оксана Романівна

Вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

Городенківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Місто\село, район, область

м. ГОроденка Івано-Франківська обл.

Контактні дані

Ksenija958@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

28 травня- 1 червня 2012

Місце провведення тренінгу

Городенківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Тренери

Смеречанська Оксана Іванівна Семенюк Г.Й.