4. Боюк Марія Мирославівна
Зміст
Про мене
Прізвище ім`я по-батькові Боюк Марія Мирославівна Місце праці Тишківська ЗОШ І-ІІІ ст. Посада Вчитель інформатики
Назва навчальної теми (творча назва)
Таблиці в текстових документах
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Інформатика, інформакційні технології
Навчальна тема (як записано в програмі)
Таблиці в текстових документах
Вік учнів, клас
10 клас, 15-16 років
Стислий опис
Цей проект призначений для учнів 10-х класів.Робота над проектом дозволить розвинути в учнів аналітичне і творче мислення. Об’єктом вивчення – є таблиці у текстових документах, їх створення, редагування, та форматування. Важливим результатом проекту є розуміння учнями умінь і навичок, яких вони набули, працюючи над проектом. Учні повинні зрозуміти, що таблиця відображається у вигляді сітки із вертикальних стовпчиків і горизонтальних рядків. Перетин рядка і стовпчика визначають комірку, в якій може зберігатися слово, речення, зображення чи формула. Також вони повинні усвідомити , що вивчення даного матеріалу є необхідним для, наприклад, створення розкладу уроків.
Повний План вивчення теми
в цьому розділі має бути вміщене посилання на План вашої навчальної теми[1] з використанням проектів, який розміщений в Інтернеті
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Учні зможуть: • створювати різними способами таблиці в текстовому документі; • змінювати розмір таблиці,висоту рядка, та ширину стовпця; • об’єднувати та розбивати клітинки таблиці; • правильно працювати із заголовком таблтці; • змінювати напрямок тексту та вирівнювати вміст клітинок таблиці; • перетворювати таблицю на текст і навпаки; • застосовувати авто формат; • впорядковувати вміст рядків таблиці.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Перед вивченням теми використовуємо ЗХД.Спочатку кожний учень самостійно заповнює колонки "Що я знаю про текстовий процесор WORD?" і "Що я хочу дізнатися ще про можливості текстового процесора WORD?", а тоді проводиться колективне обговорення відповідей з метою виокремлення основних елементів того, про що учні хочуть дізнатися. Для встановлення рівня обізнаності учнів з пропонованої теми проекту та вибору групи, учням пропонується презентація вчителя.
Презентація вчителя: [2]
Значна увага приділяється опрацюванню з учнями критеріїв та основних підходів до оцінювання результативності їх роботи в проекті. У процесі виконання завдань навчального проекту учні долучаються до самоконтролю організації власної діяльності ("Лист самооцінки в ході проекту", "Рефлексія: лист просування у проекті", "Лист консультацій", "Лист індивідуальної роботи в проекті") та взаємодії роботи в групі ("Критерії самооцінки роботи в групі"). Наприкінці роботи над проектом учні ще раз звертаються до схеми З-Х-Д, відмічають "Про що я дізнався". Підводимо підсумки і робимо висновки. Наприкінці роботи над проектом проводимо також опитування за підготовленою формою «Підсумкове оцінювання», яке передбачає самооцінювання і оцінювання роботи учня вчителем. Поточне оцінювання.Опитувальник для учнів та опрацьовуємо результати[1] Підсумкове оцінювання учнівського бюлетняОцінювання бюлетеня чи вікі-статті та презентаціїОцінювання учнівської презентації . В результаті виконання поставлених завдань проекту було проведено оцінювання отриманих знаньПідсумкове оцінювання Після завершення роботи над проектом учням надається можливість презентувати на конференції створені інтелектуальні продукти. До оцінювання залучаються і самі учні, об’єднані у групи, які заповнюють бланки "Оцінювання проектів: розвиток самостійності і взаємодії". Крім того проводиться оцінювання виконаної практичної роботи учнів та заповнені картки тест-контролю.
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Фах, навчальний предмет
Навчальний заклад
Місто\село, район, область
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
Місце провведення тренінгу
Тренери
Мій внесок
Мої проекти
Мої файли
Мої закладки