Портфоліо Дейпук Л.І. з теми "Екологія і твоє майбутнє"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:16, 31 травня 2012, створена Lidijadejpuk (обговореннявнесок) (Дати проведення тренінгу)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва навчальної теми

Екологія і твоє майбутнє

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

географія, біологія, хімія, ОБЖ, основи здоровя

Навчальна тема (як записано в програмі)

Водні ресурси. Екологічні проблеми.

Вік учнів, клас

10-11 клас, 16-17 років

Стислий опис

В ході проекту учні 10-11 кл. повинні: - дослідити і визначити основні фактори впливу на екологічний стан України ; - створити творчі групи для дослідження екологічної глобальної проблеми; - вияснити чинники забруднення середовища; - знайти і проаналізувати потрібну інформацію; - створити свої діаграми, графіки для аналізу; - запропонувати свої шляхи виходу із цієї кризи; - випустити екологічний плакат. Цей проект базується на основі уроків фізики із залученням міжпредметних зв’язків, що допоможуть в реалізації проекту - це географія, економіка, хімія, біологія. Розробка рішень і пропозицій , щодо вирішення екологічних проблем , виготовлення екологічних плакатів буде проводитися на конкурсній основі. Оцінювання свого місця у цьому житті і розуміння майбутнього, розвиває критичне мислення

Повний План вивчення теми

[1]

Навчальні цілі

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Група учнів №1 – хіміків збирають, опрацьовують, систематизують інформацію про екологічний стан України і зокрема річок у Городенківському районі .. Вони співпрацювали із санітарною службою району , проводивши аналізи води, для виявлення у воді шкідливих викидів. Вчилися вести переговори із керівництвом району і керівниками заводу . Група № 2 - публіцсити Учасники проекту планують створення публікації у вигляді брошури..

Створюючи публікації, школярі, набувають вмінь аргументовано доводити власну думку, використовуючи повні речення, розраховані на читання однією людиною, посилаючись при цьому на думки інших, правильно використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання, ілюструвати ідеї, думки, дослідження, висновки.

Група №3 - презентатори Вони планують та створюють сценарій презентації. Учні створюють мультимедійну презентацію. Вони демонструють презентацію перед учнями, дирекцією, вчителями та гостями. Група №4 - редактори Опрацьовують і набувають знань щодо створення самого сайту, здійснюють дизайн, шукають матеріали тощо.

Група учнів №5 – кореспонденти інтерв'ювали своїх ровесників і інших учнів школи, їхніх батьків, вчителів,. Складаючи діаграми учні, вчаться порівнювати, аналізувати, співставляти цифри, події, факти, та інші дані. Навчаючись створювати веб-сайти учасники проектів навчаються ефективно спілкуватися з іншими школярами з країни та всього світу. Набувають вмінь збирати та обробляти інформацію за допомогою баз даних, використовуючи форми. Вчаться ефективно використовувати засоби електронних комунікацій, оволодівають навиками посилатися на використані джерела інформації. Група учнів №6 екологи Після проведення досліджень та вироблення стратегічних планів, пропонують процес очищення водних запасів, грунтів, сприяють впровадженню плану по охороні тваринного і рослинного

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лідія Дейпук

Фах, навчальний предмет

вчитель фізики і інформатики

Навчальний заклад

Серафинецька ЗОШ І - ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.Серафинці, Городенківського району, Івано- Франківської області

Контактні дані

lidijadejpuk@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

28 травня - 1 червня 2012 року

Місце проведення тренінгу

Городенківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Тренери

Смеречанська Оксана Іванівна

Семенюк Галина Йосипівна