Портфоліо Гуцинюка Василя Івановича з теми "Профільне навчання на Верховинщині"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:56, 31 травня 2012, створена Вася (обговореннявнесок) (Діяльність учнів)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва навчальної теми

Профільне навчання на Верховинщині

Основний та другорядні навчальні предмети

математика,інформатика

Навчальна тема

Профільне навчання на Верховинщині

Вік учнів, клас

14-15 років 8-ий клас

Стислий опис

Учні обирають галузь знань за своїми інтересами (а саме поділяються на групи в яких учні мають нахил до якогось виду діяльності)та збирають інформацію що до цього питання за певний проміжок часу. Використовуючи ці дані готують доповіді-повідомлення.Потім учні обговорюють ,прогнозують майбутнє профільного навчання на Верховинщині.презентаціяпублікація

Повний План вивчення теми

План

Навчальні цілі

Проект спрямований на розвиток особистих вмінь та навичок, які в процесі роботи розвивають критичне мислення високого рівня, навички життєтворчості та впевненої особистої поведінки у житті. Учні зможуть визначати та зрозуміти , яке ремесло він може обрати собі в залежності від місця проживання.Також учні зможуть зробити висновки чи можливе в нашій гірській місцевості беденне життя без таких ремесл як писанкарство, ліжникарство, вівчарство, скотарство, різьбярство.

Опис оцінювання

Будуть використовуватись запитання впродовж вивчення всієї теми для того, щоб з’ясувати наскільки учні орієнтуються в темі, розуміють Основні запитання, головну ідею новели та інші важливі проблеми твору. Визначення попередніх знать та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допогою Таблиці З-Х-Д Під час заповнення та ведення свого блогу, який учні ведуть впродовж всього проекту, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу. Під час наповнення та пошуку інформації на сайт керуються документом Критичне оцінювання веб-сторінок. Ці документи допоможуть їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне баження проблематики твору та самого навчання вцілому. Періодичний перегляд та читання їх записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів і за потребою скерувати їх навчання в правильне русло. В процесі роботи над блогом учні створюють публікацію та куруються при цьому методичними вимогами щодо створення та планування публікацій. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план діяльності. В підсумку роботу учнів оцінють як вони самі (само оцінювання з використанням Форм та Контрольних списків), так і вчитель, котрий керується Формою оцінювання. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання – Заради чого потрібно жити та презентують свій блог.

Діяльність учнів

День 1 • Представлення проекту з учительської PowerPoint презентації (див. файл в папці Портфоліо) та прикладів робіт учнів. • Учні обирають партнерів для виконання проекту. • Почати “мозкову атаку” пошуку можливих тем для дослідження. День 2 • Обрання теми учнями. Вони не можуть обирати теми, які вже обрані іншими, і можуть придумати свою, не тільки запропоновану вчителем. • Пошук своїх тем та матеріалів в Інтернеті та збір даних. День 3 • Показ, як проводити соціологічне опитування . День 4 • Учні створюють екологічні щоденники • Учні за допомогою “мозкової атаки” обговорюють можливі відхилення і доповнюють даними з Інтернету (при необхідності) Дні 5 та 6 • Вчитель демонструє основи роботи в PowerPoint чи Publisher (в залежності від рішення вчителя) Учні створюють PowerPoint презентації чи інформаційні бюлетені , чи веб-сторінки. Див. форми з вимогами. нозування на майбутнє. День 7 • Учні презентують свій кінцевий продукт всьому класу. Час на кожну презентацію – приблизно 5 хвилин.

WIKI - СТОРІНКА УЧНЯ

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Василь Гуцинюк

Фах, навчальний предмет

вичитель математики та інформатики

Навчальний заклад

Ільцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.Ільці Верховинський р-н Івано-Франківська обл.

Контактні дані

schoolilci123@bigmir.net

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

28.05.2012-1.06.2012р.

Місце провведення тренінгу

Верховинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тренери

Дідушко Василь Петрович