Wiki-сторінка учня Долинської спеціалізованої школи №6

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:40, 23 травня 2012, створена Tanol (обговореннявнесок) (Скасування редагування № 112848 користувача Tanol (обговорення))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

назва проекту

Математика: відкриття впродовж століть

автори проекту

Арсенич Іван Ігорович Клімковська Світлана Іванівна

Тема дослідження

Слідами великого Піфагора

Проблема дослідження

В чому полягають великі тайни теореми Піфагора?

Гіпотеза дослідження

Чи можливе життя без математики?

Мета дослідження

Проект направлений на розширення кругозору учнів, ясності і точності думки, критичності мислення, інтуїції, логічного мислення, а також на спільну роботу, направлену на досягнення результату. Працюючи в парі і в групах, і проводячи різні опитування, учні отримують навики ділового спілкування і співпраці, які знадобляться їм у майбутньому. Учні, працюючи над проектом, оволодівають системою математичних знань і вмінь, необхідних для застосування в практичній діяльності, вивчають інші дисципліни, формується представлення про ідеї і методи математики як універсальної мови науки і техніки, засобу моделювання явищ і процесів, виховується відношення до математики як до частини загальнолюдської культури, яка відіграє особливу роль в загальному розвитку. Для успішного завершення проекту кожний із учасників повинен внести свій вклад в його реалізацію. Свої знання діти демонструють у формі вікі-статті Для обдарованих учнів буде запропонований варіант написання вірша, твору на тему «Математика у житті людини» та подальше об’єднання його з проектом.

Результати дослідження

[1]

Висновки

Джерела математики губляться в далекому минулому. Разом з тим древня наука залишається й вічно молодою. Її молодість – нескінченна мандрівка людини й незвідане складного й випадкового навколишнього світу, для життя в якому потрібні істинні знання про закони, які ним керують. Ці закони відкрили вчені різних епох і народів. І одним з них є Піфагор Самоський.