Портфоліо Коваленко Олена Володимирівна з теми"Чарівний світ многогранників"
Зміст
Назва навчальної теми (творча назва)
Чарівний світ многогранників
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
геометрія алгебра, хімія, фізика
Навчальна тема (як записано в програмі)
геометричні тіла та поверхні
Вік учнів, клас
17 років, 11 клас
Стислий опис проекту
В проекті задіяні учні 11класу. В ході роботи вони досліджують многогранники ,знаходять цікаві факти про многогранники.У результаті участі в проекті учні сформують навички дослідницької діяльності на основі спільної праці, уміння використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, організації досліджень та оцінювання інформації; навчаться швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно її оцінювати, вірно та творчо використовувати дані для створення блогу, вікі-статті, мультимедійної презентації ; набуватимуть досвіду прийняття відповідальності за результати спільної роботи. У проекті планується об’єднати учнів у 3 групи, до складу яких будуть входити: журналісти (проводять опитування та збирають цікаві факти про число πі, створюватимуть блог «Клуб шанувальників числа πі», дослідники (проводять опитування та збирають відомості про те, скільки знаків після коми має число πі, результатом їх роботи буде вікі-стаття «Гонка за знаками числа πі»), історики досліджують історію обчислення числа πі, результатом їх роботи є мультимедійна презентація «У пошуках числа πі», аналітики досліджують практичні методи обчислення числа πі, результат роботи – мультимедійна презентація «Способи обчислення числа πі» .
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Опис оцінювання
При вивченні теми на різних етапах використовуються різноманітні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учням і вчителям поставити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у навчанні учнів, забезпечувати зворотній зв’язок, оцінювати мислення, продукт діяльності учнів та його представлення, а також відобразити увесь навчальний цикл. Таблиця ЗХД використовується на початку проекту, в ході обговорень і в особистих щоденниках, а потім переглядаються наприкінці вивчення теми. Вони дають учням можливість відмічати те, що вони вже знають, що хочуть дізнатися, і нарешті те, що вони вже дізналися, і що ще потрібно дізнатися. Таблиці дозволяють учням встановлювати власні зв'язки з матеріалом, що вивчається, до початку роботи. Мозковий штурм також використовується на початку проекту. Учні придумують відповіді та висловлюють ідеї, пов'язані із заданою темою/запитанням і пов'язують ці ідеї з попередніми знаннями і новими можливостями.
Проводяться короткі зустрічі й індивідуальні консультації в ході всього проекту. Такі зустрічі служать підтвердженням готовності учнів до переходу на наступний етап у роботі над проектом. Застосовуються для контролю просування за проектом, розподілу і підтвердження ролей і зобов'язань у груповій роботі, планування наступних кроків.
Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)
приклад вікі статті Платонові тіла текст опитування
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Коваленко Олена Володимирівна
Фах, навчальний предмет
вчитель математики і фізики, математика
Навчальний заклад
Дружбівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ
Місто\село, район, область
м.Дружба Ямпільський район Сумська область
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
Місце провведення тренінгу
Тренери
Тренінг для учителів математики (9 квітня - 25 травня 2012 рік)