Педрада. Модуль 6. Кривий Ріг, 5.01-17.01 (група 1)
Педрада. Безпечне та відповідальне використання Інтернету
• 1 підгрупа. Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.
11.01.2018.КривийРіг.Модуль6.Група1.Підгрупа№1 • 2 підгрупа. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.
11.01.2018.КривийРіг.Модуль6.Група1.Підгрупа№2
• 3 підгрупа. Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?
11.01.2018.КривийРіг.Модуль6.Група1.Підгрупа№3
• 4 підгрупа. Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.
• 5 підгрупа. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.
• 6 підгрупа. Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?
Дайте початок заголовка сторінці 11.01.2018.КривийРіг.Модуль6.Група1.Підгрупа№ Додайте номер підгрупи.
Що потрібно зробити?
Скопіюйте запитання для вашої підгрупи на початок створеної вами нової статті.
Додайте створеній Вікі-статті категорію 10 версія. Для цього в кінці своєї статті на початку рядка впишіть.
Обговоріть групою та запишіть свої ідеї спочатку на аркуші паперу або в текстовому файлі, потім оформіть їх у вікі-статті, записавши перед таблицею загальні думки та ідеї, а у відповідних клітинках цієї таблиці Проблеми - ускладнення, питання для вирішення, а також Шляхи вирішення – для кожної позиції з вирішення зазначених проблем/питань.
Додайте новій створеній вікі-статті категорію 10 версія. Для цього в кінці своєї статті на початку рядка впишіть.
Проставте часову мітку