Портфоліо проекту Алгоритми головна послідовність життя

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:48, 24 жовтня 2017, створена Асмолова Анна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Алгоритми головна послідовність життя

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Вік учнів, клас

10-11 років, 4 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект покликаний визначити місце алгоритмів у нашому житті. Показати наскільки алгоритми полегшують наше життя.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для оцінки проекту вчитель розбиває клас на групи: «Журналісти», «Спостерігачі», «Практики». Кожна група має свої завдання і оцінюється власними критеріями оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту учні ознайомлюються з публікаціями, макетами, публікаціями про метод проектів. Розглядають початкову презентацію до даного проекту. Вчительська презентаціяУчні знайомляться з тематичними, змістовні та ключовим запитанням. Вносять свої пропозиції щодо презентування результатів проекту. В ході вступної презентації вчитель розподіляє учнів та групи. «Журналісти», «Спостерігачі», «Практики». Для кращої диференціації вчитель пропонує пройти опитування на сайті Google . На основі опитування вчитель розподіляє на групи в залежності від тих питань на які вони краще дали відповідь. Якщо учень краще відповідає на теоретичні питання то його віднести до групи «Журналісти». До групи «Практики» відносяться учні які мають навички роботи в . Вході нашого проекту учні групи «Журналісти» повинні провести опитування людей на предмет чи знають вони, що таке алгоритми і чи виконують люди на їх думку алгоритми. І представити свої результати у вигляді розповіді з елементами демонстрування у презентації[Учнівська презентація https://drive.google.com/open?id=0BwL1RYqvWZ5_X2tFaXR3cGFsWmc]. Група «Спостерігачі» повинні знайти в Інтернеті відео- приклади з виконанням алгоритмів людиною і твариною. Знайти спільне і відмінне. Продемонструвати результати у вигляді демонстрування через Інтернет відеоматеріали. «Практики» повинні створити у Скретч програму де буде показано алгоритми з умовами та післяумовами певних дій. Та продемонструвати робочу програму у середовищі програмування. Для оцінювання результатів вчитель створює таблиці ЗХД Таблиця ЗХД, організаційних діаграм[Організаційна діаграма https://drive.google.com/open?id=0BwL1RYqvWZ5_V0lLQmlxOE40Skk ]. На протязі проекту вчитель знайомить учнів з поняттям авторського права. Наприкінці проекту діти обирають учня який буде презентувати результат своїх дій. На захист проекту запрошуються вчителі, батьки та інші учні. Вчитель вкінці оцінює кожну групу, надає рекомендації, підводить підсумки, обговорюють питання та проблеми, способи їх вирішення які виникли при роботі над проектом. Робиться висновок чи знайшли вони відповідь на ключове запитання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Анна Асмолова

Фах, навчальний предмет

Інформатика. Сходинки до інформатики

Навчальний заклад

КСШ № 118

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери