Портфоліо Солодовнікової В.О. за темою "Як музика змінює світ"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:05, 21 червня 2017, створена Вікторія Солодовнікова (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Як музика змінює світ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Музичне мистецтво. Художня культура

Вік учнів, клас

8 клас (14 років)

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Солодовнікова 1.jpg Солодовнікова 2.jpg

Проект присвячений життєвому шляху та творчості великого композитора, засновника поліфонічної симфонічної музики для учнів 8-х класів. Форми навчальної роботи: групові (обговорення), слухові (прослуховування творів), індивідуальні (дослідження, реферати, де учні переконуються, що Бах – засновник сучасної музики), презентації.

План вивчення теми (вставити файл)

Як музика змінює світ

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком роботи над проектом учні переглядають учительську презентацію, проводять обговорення ключового питання, обговорюють саму презентацію, учитель визначить попередні знання учнів використовуючи таку форму роботи, як «Асоціативний кущ», за допомогою таблиці ЗХД, переглядаючи яку впродовж роботи над проектом учні будуть самостійно регулювати свою діяльність і триматись поставленим цілям. А також в ході роботи над проектом учні будуть оцінювати свою роботу у щоденнику оцінювання та роботу своїх колег за формою для оцінювання презентацій. В кінці роботи над проектом учні презентують свої роботи. На протязі виконання проекту учні користуються контрольним списком самоспрямування у навчанні, який допомагає в плануванні та самооцінюванні роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку роботи над проектом учитель пропонує переглянути учительську презентацію та буклет. При перегляді учительської презентації створюється таблиця ЗХД, переглядаючи яку впродовж роботи над проектом учні будуть самостійно регулювати свою діяльність і дотримуватись поставленим цілям. Переглянувши буклет та презентацію створену вчителем учні обирають одне з основних запитань, об’єднуються у групи по 4-6 осіб, розподіляють ролі. Надалі при вивченні теми учні виконують дослідження. Щоб систематизувати дані та одержати відповіді на тематичні запитання і зробити власні та загальні висновки, учасники проекту під керівництвом учителя вивчають теоретичну базу. Для діагностики успішності виконання робіт використовуються форми самооцінювання результатів спільної діяльності. Учитель пропонує учням завдання згідно вимог навчальної програми, при цьому звертаючи увагу на тип інтелекту кожного учня. Згідно таких спостережень, коригує учнівські ролі для реалізації можливостей за їх розвитком. Учні опрацьовують Інтернет і друковані джерела. У ході роботи вчитель використовує навички фасилітатора, за допомогою презентації спрямовує діяльність учнів, створює шаблон з підказками для виконання проекту та, у разі необхідності, надає інструкції щодо виконання певних завдань проекту.

Після виконання проекту проводиться підсумковий урок, на якому учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом. Учні заповнюють таблицю ЗХД та проходять підсумкове оцінювання на блозі.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вікторія Солодовнікова

Фах, навчальний предмет

вчитель музики

Навчальний заклад

СЗШ № 4

Місто\село, район, область

Новомосковськ Дніпропетровської обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Новомосковськ, КЗО "СЗШ № 18" 12-26 червня 2017 року

Дати проведення тренінгу

12-24 червня 2017

Місце проведення тренінгу

СЗШ № 18

Тренери

Скуратовська Л.Г.

Полякова М.В.