Виступ на установчій конференції "Модель ООН - 2017"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:01, 20 червня 2017, створена Морозова Лариса Антонівна (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Візитною карткою нашої школи є відкрита міська конференція старшокласників «Модель ООН. Україна. Кривий Ріг».

За останні 70 років роль Організації Об’єднаних Націй у сучасних міжнародних відносинах значно посилилась. Разом із цим посилюється й значення Моделі ООН як інструмента розповсюдження принципів та ідеалів Організації серед молоді. Модель ООН- Кривий Ріг за шістнадцять років не тільки не втратила своєї суті, але й ще більше зацікавлює небайдужих до глобальних проблем школярів. Цей тренінг із різнобічної дипломатії є справжнім майданчиком майбутніх спеціалістів-міжнародників, який прищеплює делегатам навички ведення дипломатичних перемовин, публічних виступів, роботи з офіційними міжнародними документами.

Сенс гри – відчути себе справжнім дипломатом та спробувати вирішити глобальні проблеми людства шляхом взаємовідносин та мирної політичної діяльності.

Юні моделісти успішно працюють у комітетах і комісіях, укладають угоди, створюють коаліції, виявляють свій професійний рівень підготовки, набувають навичок комунікативного досвіду. Делегати конференції не раз доводили, що вони - майбутнє нашої країни, а Модель ООН - це можливість розвивати свої ораторські, дипломатичні, політичні здібності.

Модель ООН спрямована на формування серед молодих людей розуміння глобальних проблем, які перетинають кордони, об’єднують різні культури і національності. Використання знань і зв’язків, які будуються через Модель ООН, дає сподівання, що наступне покоління світових лідерів і мислителів зможуть працювати спільно, щоб знайти вирішення майбутніх глобальних проблем, які сумісні з цілями і принципами Організації Об’єднаних Націй. Це буде 17 «Модель ООН. Україна. Кривий Ріг». Готуючись до кожної наступної моделі, організаційний комітет частіше всього обирав тему, що була пов’язана з Цілями Тисячоліття, які були прийняті Організацією Об’єднаних Націй на 2000-2015 р.р. У 2015 році виникла безпрецедентна історична можливість зібрати країни і громадян світу разом, щоб обговорити наявну ситуацію і стати на нові шляхи поліпшення життя людей в усьому світі. Діяльність, здійснювана в 2015 році, мала своїм результатом появу нових Цілей сталого розвитку до 2030 року, які були офіційно затверджені на засіданні Генеральної Асамблеї ООН в кінці вересня 2015 року. Настав час і нам з ними ознайомитися, проаналізувати, приступити до їх виконання. Виходячи з Цілей сталого розвитку, яких на сьогодні дотримуються всі країни світу, ми пропонуємо. Тему конференції « Модель ООН. Україна. Кривий Ріг – 2017» – Інвестиції в дітей – запорука подальшого сталого розвитку людства.

Проходитиме конференція з 29 по 31 березня 2017 року.

Під час конференції працюватимуть чотири комітети: - Комітет соціальних, гуманітарних питань - Комісія з питань культури - Комісія з охорони здоров’я - Рада з прав людини

Координатори познайомлять Вас з питаннями, які будуть розглядатися в комітетах. А зараз я хотіла б надати слово Генеральному секретареві Моделі ООН 2017 Клименко Антону та Голові Генеральної Асамблеї Ісмаілову Ельчіну.

Дякую. Слово надається координатору комітету________

Слово надається заступнику директора з виховної роботи Білоусовій Анастасії Миколаївні.

Дозвольте перейти безпосередньо до самої процедури жеребкування.

Модель ООН створює умови для самореалізації і самовдосконалення тих, хто в майбутньому, можливо, впливатиме на хід історії світу.