Порфоліо проекту Вертели М.А. "АНГЛІЙСЬКА – МОВА МІЖНАРОДНОГО СПІЛКУВАННЯ"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Англійська - мова міжнародного спілкування
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Вік учнів, клас
6 клас, 11-12 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Учбовий проект "Англійська - мова міжнародного спілкування" проводиться в рамках даної теми . Робота над проектом дозволяє розвивати комунікативні та загальнонавчальні навички. Учні вдосконалюють навички з аудіювання, читання, мовлення. Учні створюють мультимедійну презентацію, працюючи в двух групах: лінгвісти та аналітики. Практична значущість проекта складається з активізації комунікації англійською мовою, збір та аналіз інформації з теми у групах та демонстрація зібраного матеріалу з наступним обговоренням.
План вивчення теми (вставити файл)
Ключове питання "Чи може людина існувати без мови?"
Тематичні питання
Навіщо ми вивчаємо іноземні мови? Де і коли ми використовуємо знання англійської мови? Як легко вивчити англійську мову?
Змістовні питання
Як змінюється дієслово “to be” в минулому, теперішньому і майбутньому часі? Чим відрізняються структури to be going to та will Які модальні дієслова використовують при визначенні фізичних можливостей? При дозволі або забороні? При ввічливих проханнях? Чим відрізняються модальні дієслова must і have to? Які умовні скорочення ви знаєте? Що вони означають?
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
[https://drive.google.com/file/d/0BwQkEh0lvltKVFQtQmlod09MNjg/view?usp=sharing Асоціативний кущ
Оцінювання
Оцінювання проводиться в три етапи: на початку проекту проводиться роз’яснення методу проекту. Для цього діти ознайомлюються методом проектування заповнюють таблиці ЗХД, дізнаються та ознайомлюються з запропонованими вчителем Інтернет - ресурсами. Протягом роботи учасники записують нотатки в анкету «Поточного оцінювання проекту. Впродовж роботи учні проходять проміжне оцінювання та заповнюють анкету взаємооцінювання та анкету підсумкового оцінювання роботи. Інструментарій оцінювання включає: 1. Самоооцінювання; 2. Взаємооцінювання; 3. Оцінювання вчителем
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Навчальні цілі
• Оволодіння найбільш уживаною лексикою у межах визначеної тематики і сфери спілкування; • вдосконалення навичок збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про місцеву інфраструктуру; • розуміння на слух мовлення вчителя, однокласників, основного змісту текстів з використанням наочності; • участь у діалогічному спілкуванні (вміння вести етикетний діалог і діалог-розпитування під час повсякденного спілкування); • уміння коротко висловлюватися у межах тематики і сфери спілкування, що визначені для початкової школи, відтворювати напам’ять римовані твори дитячого фольклору; • правильне написання слів, словосполучень, речень і текстів; • засвоєння елементарних відомостей про особливості країни, мова якої вивчається.
Діяльність вчителя
Вчитель пропонує учням ознайомитьсь зі змістом проекту, демонструє стартову презентацію, роздає завдання групам. Учні обговорють презентацію,аналізують ключові, тематичні питання проекту, пропонують свої ідеї. Вчитель виявляє готовність учнів до роботи в проекті. Для успішної работи пропонується план реалізації проекта. Учитель пропонує ученям работу в групах: лінгвісти та аналітики Учні використовують Інтернет -ресурси для пошуку інформації.
Діяльність учнів
Перед початком роботи учні ознайомлюються з методом проектів. Учні створюють дві навчальні групи «Лінгвісти» та «Історики». Кожна група знайомиться з вчительською стартовою презентацією, отримує набір завдань, які учні розподіляють між собою самостійно (збирають матеріал в мережі Інтернет, проводять дослідження), ознайомлюються з вимогами до творчих робіт та нормами оцінювання. Результатом роботи кожного учня є мультимедійна презентація. Після цього група обговорює результати і створює спільний продукт (загальну презентацію). Презентація захищається і обговорюється на підсумковому занятті. Кожен з членів групи отримує оцінку від інших учасників(анкета взаємооцінювання додається). В результаті роботи ми одержуємо відповідь на ключове питання проекту.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Вертела Марія Володимирівна
Фах, навчальний предмет
англійська мова
Навчальний заклад
КЗО "Гімназія №3" ДМР
Місто\село, район, область
м. Дніпро
Контактні дані
kmariya89@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
05.12.2016 - 17.12.2016
Місце проведення тренінгу
КЗО "Гімназія №3" ДМР
Тренери
ВОВК Т.В.