Портфоліо Власової Олени Валеріївни "Математичні ілюзії в нашому житті"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:08, 17 лютого 2017, створена Власова Олена Валеріївна (обговореннявнесок) (Фах, навчальний предмет)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Математичні ілюзії в нашому житті

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія,біологія, фізика.

Вік учнів, клас

9-11 класи

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

У процесі роботи учні повинні поглибити свої знання з математики та інших предметів,закріпити навички роботи з ІКТ та опанувати цільовий пошук інформації в мережі Інтернет. Дослідити геометричні фігури в навколишньому світі та зробити висновок про можливість їх використання та застосування в житті . у процесі роботи учні дізнаються про різні види ілюзій?

План вивчення теми (вставити файл)

Дуже цікава тема проекту,все чітко,ясно і зрозуміло! Творчих успіхів!!!--Проніна Анна Станіславівна (обговорення) 19:22, 16 лютого 2017 (EET)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання роботи учнів відбувається протягом всієї роботи над проектом через : • форму опитування , online консультації та коментарі під час роботи над спільною презентацією. • Визначення рівня попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про геометричні фігури на площині відбувається при заповненні ними опитувальника та мозкового штурму. • Під час роботи над проектом учні також використовують Форму оцінювання само спрямування у навчанні. • При створенні учнями продуктів результату роботи над проектом: презентації, публікації, вони мають використовувати Форму оцінювання вікі-статті, Форму оцінювання презентації та Форму оцінювання публікації, які допомагають їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. А також оцінюють свою роботу в групах. • До закінчення створення роботи над проектом потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати групам зворотній зв’язок щодо покращення кінцевого продукту представлення роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком виконання проекту вчитель створює публікацію для учнів та їх батьків про проектну діяльність, збирає дозволи батьків на роботу дітей в інтернеті та форму щодо збереження конфіденційності учня. До початку роботи над проектом потрібно: • вчитель повинен переглянути терміни та основні поняття у довідковому інформаційному документі; • перевірити, чи учні знають, як шукати інформацію в Інтернеті, зберігати її та документувати; • переконатися, що учні попередньо мають відповідні навички роботи з MS Word, MS PowerPoint, MS Publisher, пошуковими серверами, інформацією в Інтернеті (збереження, пошук, перегляд) та забезпечити можливості навчання тих, хто таких навичок не має. • Потім вчитель пропонує участь у проекті, демонструє свою презентацію. Далі перед учнями ставиться ключове питання: " Як математика робить моє життя більш цікавим?" • Учні за своїми здібностями об’єднуються у 4 групи, та знайомляться зі способами представлення результатів своєї роботи: І група –” нумерологи”, які працюють над питанням «Як скрасити собі життя за допомогою геометрії, ІІ група – ”математики” які працюють над питанням «Що таке голограма і як її створити самостійно? ” ІІІ група – ”архітектори” займаються питанням “Як у житті допомагають знання про геометричні фігури ?» ІV група— ”дослідники” вивчають як біологія повязана з математикою? Оскільки для дослідження учні будуть використовувати Інтернет, то кожна група отримує критерії оцінювання проводиться міні-лекція «Авторські права в Інтернеті». • Впродовж роботи над проектом вчитель: - консультує групи; - забезпечує групи ресурсами, - згідно плану контролює послідовність виконання проекту; - заповнює оціночні листи груп учнів Учні: - консультуються з учителем; - обговорюють проміжні результати; - оформляють проект; - звіряються з контрольними списками для блога; - готуються до захисту; - оцінюють роботу в команді. • Наприкінці роботи над проектом вчитель: - під час захисту проекту задає допоміжні питання; - оцінює проекти; - проводить опитування; - заповнює таблиці загального оцінювання; - узагальнює отримані результати за допомогою оцінювання результатів роботи групи. Учні: - проводять захист проекту; - задають один одному питання; - обговорюють проекти; - відповідають на питання вчителя висновки, які зроблять учні, допоможуть їм в майбутньому у вирішенні життєвих проблем.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Власова Олена

Фах, навчальний предмет

Математика

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград, Павлоградський міський ліцей, 06 - 18 лютого 2017 року

Дати проведення тренінгу

06-18 лютого 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Шевченко Галина Володимирівна