Портфоліо Гали Світлани Миколаївни з теми "Теорія електролітичної дисоціації"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:20, 17 лютого 2017, створена Гала Світлана (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Теорія електролітичної дисоціації

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Предмет –”Хімія”. Ця тема дає зв’язок  з такими предметами як фізика, математика, історія, географія, інформатика та з виховною роботою.

Вік учнів, клас

9 клас 14 - 15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

    Основна ідея проекту: розвиток в учнів навичок мислення високого рівня ( тобто навчити учнів збирати інформацію, аналізувати та класифікувати її), систематизація вивчених властивостей різних речовин, які використовуються в народному господарстві, розвиток  та активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії, подальший розвиток логічного мислення, висунення гіпотези та ідеї, обговорення  результату досліджень, активізація взаємодії між учнями, актуалізація досвіду учнів, застосовування на практиці інформаційних технології підготовка до вступу у вищі навчальні заклади . 
       На початку проекту учні знайомляться з презентацією вчителя, об’єднуються в малі групи за інтересами. Діти обговорюють тему групового проекту, шукають інформацію в бібліотеці, підручниках, Інтернеті. Знайдену інформацію опрацьовують, вибираючи з основного тексту потрібний, актуальний матеріал.
       Учні створять потрфоліо проекту з якого буде видно як проходить робота над проектом.

На уроках інформатики вони познайомляться з програмами Excel, Power Point, Publisher, планують і розробляють сценарій презентації, публікації, створюють презентації, публікації, блоги (як форми звітності), використовуючи для цього форми оцінки публікацій, презентацій і блогів.

        В процесі роботи в проекті учні повинні поглибити свої знання у вивченні хімії та інших предметів, закріпити навички роботи з комп’ютером, опанувати цілевий пошук інформації в мережі Інтернет. 
        Кінцевий результат проекту – узагальнити і отримати нові, цікаві знання.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту за допомогою вступної презентації та бесіди з дітьми, вчитель проводить актуалізацію знань та оцінку первинного досвіду учнів з теми. Тема проекту презентується вчителям та учням за допомогою буклету, завдяки мозкової атаки учні обговорюють тему, виявляють свій рівень знань. Заповнюють перший та другий стовпчики таблиці З-Х-Д. Учні об’єднуються в групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. В ході проекту учні заповнюють контрольні списки планування проекту, контрольні списки групової роботи , форми самооцінювання. За допомогою форм оцінювання оцінюються кінцеві продукти учнівської діяльності. Контрольні списки оцінювання надаються учням на початку проектної діяльності, форми самооцінювання, форми взаємооцінювання групової роботи використовуються в середині проекту. В ході роботи над проектом вчитель веде спостереження за роботою дітей в групі. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Оцінювання в рамках даного проекту буде проводитися впродовж всієї роботи учнів і буде реалізовуватися наступними методами: - вхідне тестування; - формулююче оцінювання; - таблиця ЗХД.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Жовтокам'янська загальноосвітня школа I-II ступенів

Місто\село, район, область

С. Жовте Апостолівська ОТГ Дніпропетровської області

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", Апостолівська ОТГ на базі Жовтокам’янської ЗШ І-ІІ ступенів, 06-18 лютого 2017 року

Дати проведення тренінгу

06-18 лютого 2017 року

Місце проведення тренінгу

Жовтокам'янська загальноосвітня школа I-II ступенів

Тренери

ЯцківЛюбовЙосафатівна.jpg

Яцків Любов Йосафатівна