Портфоліо Степаненко Ганни Вікторівни "Геометрія: з минулого в сучасне"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:48, 16 лютого 2017, створена Степаненко Ганна Вікторівна (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Геометрія: з минулого в сучасне.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія, «Геометричні фігури», суміжні предмети: технології, а саме інформаційні технології.

Вік учнів, клас

7 клас, 14-15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з геометрії для 7го класу. Головна мета – це популяризація науки геометрії серед учнів. Учні об’єднуються в три групи, кожна в дослідницькій діяльності формулює відповідь на своє тематичне запитання. Передбачаються такі ролі в кожній групі голова, оформлювач, дослідники, координатор, генератор ідей, критик, психолог.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На різних етапах роботи з проектом планується використання різних методів та інструментів оцінювання, перелік яких викладено в графіку оцінювання. Оцінюватись будуть презентація, буклет та доповідь, які учні підготують на захист дослідницької діяльності. Під час виконання роботи обов’язково буде оцінюватись особистий вклад в проектну діяльність кожного учня за допомогою перевірки Журналу оцінювання. Проводити оцінювання буде і вчитель і учні на різних етапах. Перед проектом (за кілька місяців до нього) в консультаціях з учителями інформатики проводиться оцінювання готовності учнів до виконання проекту (рівень володіння навичками роботи з комп’ютером, пошуку інформації в мережі Інтернет, роботи з мережевими ресурсами, тощо).

На початку роботи над проектом відбувається: • Перегляд презентації вчителя з її наступним обговоренням (фронтальним і малими групами - «мозковий штурм») • Вхідне тестування за інтернет-опитувальником для з’ясування рівня знань по темі проекту • Ознайомлення з дослідницькими роботами, виконаними раніше, та їх оцінкою (якщо такі роботи розміщені на інтернет-блогах) з подальшим їх обговоренням у міні-групах.

Впродовж роботи над проектом: • Вчитель проводить консультації та проміжне оцінювання попередніх результатів; • Учні по мірі проходження основних етапів проектної роботи заповнюють контрольний список прогресу роботи (електронна таблиця, Google-документ); • Учні систематично проводять самооцінку своєї роботи, користуючись відповідними формами для оцінювання.

Наприкінці роботи над проектом: • Учні проходять підсумковий тест-контроль за завданнями вчителя для перевірки набутих знань • Учні демонструють виконані роботи (інтернет-сайти, веб-сторінки, блоги), після чого відбувається їх само оцінювання, оцінювання вчителем та іншими групами (згідно критеріїв оцінювання) • В процесі роботи відбувається самооцінка учнями власних набутих знань та вмінь • Якщо результатом роботи було створення блогу, то в подальшому відбувається оцінювання учнівських робіт читачами блогу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград, Павлоградський міський ліцей, 06 - 18 лютого 2017 року

Дати проведення тренінгу

06-18 лютого 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Шевченко Галина Володимирівна