Портфоліо Авер'янової Тетяни Вікторівни на тему:"По Шевченківським місцям Дніпра"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

По Шевченківським місцям Дніпра.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Проект виконано у межах освітньої галузі "Укр. мова" та «Літературне читання» . Програма з укр.- мови, літ. читання для 3 класу.

Вік учнів, клас

3 клас, 8-9 р

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект з укр.- мови для учнів 3 класу передбачає питання ознайомлення з історичними пам’ятками Дніпра. Учні на уроках та в позаурочний час спробують довідатись про Шевченківські місця Дніпра. За результатами дослідницької роботи буде створено презентацію та публікацію.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми Учительський буклет стр. 1 Учительський буклет стр. 1

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Зацікавлення учнями проектом визначається по активності учнів при створенні проекту. Оцінювання буде враховувати рівень самостійної роботи учнів за методиками, складеними вчителем, а також рівень опрацювання програмового і не програмового матеріалу підвищеної складності. Для цього в класі проводитимуться тестові опитування, анонімні анкети. Оцінювання комп. робіт будуть здійснюватись за допомогою розроблених форм оцінювання. Запросіть учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. Учні також використовують Форму оцінювання з балами, за якою вони мають створювати презентацію. До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Надайте можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надайте час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації. Використайте Форму оцінювання з балами також і для підсумкового оцінювання, організуйте взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним.

Форма ЗХД

Організаційна діаграма

Учительська презентація

Оцінювання блогу учня

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1 - тиждень

1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2.Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо.

2- тиждень

3.Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації.

4.Учні працюють з учительською презентацією .

5.Учні створюють публікації, буклети. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту.

Учнівська публікація

3-тиждень.

6. Демонстрація презентацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об ’ єднання малих груп у єдину з метою створення веб-блогу, де відслідковується процес роботи над проектом.

Блог учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Авер'янова Тетяна Вікторівна

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери