Портфоліо проекту "Вчись не мед їсти, а бджіл шанувати"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Вчись не мед їсти, а бджіл шанувати
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Природознавствво, інформатика, трудове навчання
Вік учнів, клас
7-10 років; 2-4 клас.
Стислий опис проекту
Навчально-виховний проект створено для використання:
1) на уроках «Природознавства» в 2 класі по темі «Комахи восени. Як готуються до зими бджоли» з метою підвищення рівня знань дітей в області природничих наук;
2) на виховних годинах і додаткових позакласних зустрічах з дітьми для досягнення навчально-виховної мети, пов’язаною з особливостями існування на Землі живих істот, які приносять користь людям і, в свою чергу, мають потребу в людському піклуванні і захисті.
Діяльність учнів в рамках цього проекту відноситься до дослідницько-інформаційної. За проектом передбачається розподілити учнів на 5 груп: група фотокореспондентів, група науковців, група літераторів, група медиків і група кондитерів. Свої дослідження діти можуть представити у вигляді презентації, фотоколажу, літературного твору, інсценізації, тощо.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Оцінювання учнівської діяльності триває протягом всього проекту. На першому уроці учні отримують опитувальник, який дозволяє самостійно визначити рівень оволодіння темою. Протягом всього проекту учитель разом з учнями пильно стежать за вимогами до створення проектів, спілкуються додатково, обмінюються думками та матеріалами. Для учнів буде корисним і використовування списків запитань для самоконтролю. Оцінювання проводиться як самостійно учнями, за допомогою Форми оцінювання самоспрямування у навчанні, Форми оцінювання презентацій, Форми оцінювання публікацій, та і учителем-предметником за допомогою Оціночної таблиці презентації проекту, Оціночної таблиці публікації проекту, Форми оцінювання блогу, Форми оцінювання комп’ютерних робіт. Оцінюються учнівські роботи, представлені презентаціями, фотоколажем, літературним твором (будь-якого жанру), повідомленням, створення виставки кулінарних виробів.