Проект з географії Енергозбереження почни з себе
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Електроенергетика
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Географія, біологія
Вік учнів, клас
9 клас, 14-15 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Метою проекту є закріплення знання учнів про різні види джерел енергії, сформувати власні позиції щодо заощадження електроенергії ; за допомогою практичних занять виховати екологічне мислення та бажання займатися пошуково-дослідницькою діяльністю .Здобуті знання учні застосовують на практиці в повсякденному житті. Учні 9 класів під час роботи будуть самостійно шукати, опрацьовувати, узагальнювати і аналізувати отриману інформацію.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання, використовуючи відповідні методи оцінювання.
На початку проекту проводиться: діагностика навчальних потреб учнів (Таблиця З-Х- Д), діагностика рівня їх фактичних знань з теми (Опитувальник). Роздаються учням шаблони щоденників спостережень за ростом і розвитком квасолин, щоденник спостереження. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Учні використають Бланк само оцінювання результатів роботи в проекті. Після завершення роботи створюється учнівський блог, який відображає результати досліджень і зроблені висновки, заповняються листки (Критерії само оцінювання)контрольний лист оцінювання співробітництва, само оцінювання блогу та (Форма оцінювання дослідження)взаємооцінювання, форма оцінювання співробітництва, Проводиться урок-конференція, на якому заслуховуються виступи учнів із виконаними роботами , форма оцінювання блогів ,самооцінка успішності учня, контрольний список для блогу.