Портфоліо Тамари Осики з теми "..."

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:18, 1 квітня 2014, створена Наталія Яцкєвіч (обговореннявнесок) (Фах, навчальний предмет)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Найніжніша пісня мами

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література. Українські народні пісні

Вік учнів, клас

6 клас, 11-12років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

На початку вивчення теми учні в парах розповідають один одному. Це допомагає вчителю відслідковувати індивідуально вивчення потреби учнів щодо цієї теми. Такі розповіді та обговорення можуть дати інформацію про те , як учні розуміють основні поняття і елементи колискових пісень та використання їх згодом для з’ясування та повторного пояснення. Діти шукали інформацію. в кінці проекту діти випустять буклет про свою роботу. Учні будуть декламувати, інсценізувати дитячу колискову

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту вчитель проводить оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб визначити попередні знання. Вчитель представляє буклет до теми проекту, а учні заповнюють таблицю З-Х-Д створюють організаційну діаграму. Протягом всього проекту учні ведуть журнал досліджень. Учні з допомогою вчителя створюють буклет, для його оцінки можна скористатися формою оцінювання учнівських робіт.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом вчитель готує 1 2 брошуру, яку демонструє учням. Ця брошура надаліможе допомагати дітям у виконанні проекту, скеровувати у правильному напрямку. У брошурі чітко висвітлені питання, що стосуються проекту. Також пропонує батькам ознайомитися з даним методом. • При вивченні теми учні досліджують основні ознаки і характеристики. Колискових пісень • З`ясування навчальних потреб учнів відбувається шляхом проведення мозкового штурму та обговоренням основних питань. Вчительська презентація допоможе донести ключові питання. Також пропонуємо учням заповнити таблицю З-Х-Д і організаційну діаграму, для того щоб визначити їхні попередні знання.Діти діляться на групи. Кожна група отримує творчі завдання. Діти проходять електронне опитування, а на другому уроці обговорюють результати, проводять диспут на тему: «Чи потрібні колискові?» • Учні використовуватимуть мережу Інтернет для пошуку інформації. Також в учнівському блозі вони зможуть обговорювати роботу, отримувати і відсилати потрібну інформацію однокласникам. • В ході проекту учні створять буклет(2) . Перелік питань допомагає скеровувати роботу учнів класу під час роботи над буклетом . Щоб скорегувати учнів, вчитель продемонстрував бюлетень- фасилітацію. Впродовж всього проекту учні ведуть журнал досліджень. • Презентація вчителем учнівської роботи. Проведення колективного обговорення та аналізу, для того, щоб відслідкувати чи всі виконують ролі в групі і немає пасивних учасників . • Учні презентують буклет та оцінюються за допомогою форми оцінювання учнівських робіт.Представлення робіт (бюлетеня, брошури, презентації)проводиться на вибір учнів.При цьому діти інсценізують колискові пісні,проводиться конкурс на кращу створену власну колискову. • Диференціація учнів буде проводитись шляхом опитування, та надання сильнішим учням складніших творчих завдань. Учні мають самі вибрати собі діяльність із запропонованих вчителем. Це робиться для того щоб учневі було максимально цікаво виконувати певну роботу у проекті.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Осика Тамара Іванівна

Фах, навчальний предмет

вчитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери

План вивчення теми

План впровадження проекту