Користувач:Миронова Л.І.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:25, 15 березня 2014, створена Krivbass0707 (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук


Миронова Любов Іванівна, вчитель української мови та літератури

календарне планування з укр.мови 5 клас

календарне планування з укр.літ-ра 6 клас

календарне планування з укр.літ-ра 11 клас

календарне планування з укр.мови 11 клас

Шаталова Ольга Борисівна


Портфоліо Миронової Любов Іванівни для учнів 6 класу з української мови за темою "Світ інтер’єру"

Миронова13.jpg Миронова.jpg

Назва проекту

"Світ інтер’єру"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова

Навчальні цілі

1.Дослідити етимологію слова; 2.З’ясувати про що може розповісти інтер’єр людини; 3.Знайти матеріали щодо інтер’ру; 4.Зробити фотографії. 5. Ознайомити учнів з особливостями побудови твору-опису дискусійного, дати поняття про структуру твору-опису; 6.Розвивати культуру усного і писемного мовлення, сприяти збагаченню словникового запасу учнів; 7.Виховувати повагу естетичне чуття слова. Результатом роботи є написання твору-роздуму, створення дослідницької роботи, презентації.

Вік учнів, клас

для учнів 6 класу, 11-12 років

Стислий опис проекту

Під час роботи над проектом учні пригадують типи мовлення, що таке опис, як будуються твори описи. Діти працюють в групах та виконують творчі дослідницькі роботи. Результатом роботи є написання твору-опису «Світ інтер’єру» Учні будуть збирати матеріал про етимологію слова; звернуться до різних наукових джерел , щодо походження цього слова; виконають творчу роботу.А також створять мультимедійну презентацію, напишуть статті для публікацій на власних веб-сторінках в Інтернеті, описуючи хід проекту, отримані результати.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

1.Дослідити етимологію слова; 2.З’ясувати про що може розповісти інтер’єр людини; 3.Знайти матеріали щодо інтер’ру; 4.Зробити фотографії. 5. Ознайомити учнів з особливостями побудови твору-опису дискусійного, дати поняття про структуру твору-опису; 6.Розвивати культуру усного і писемного мовлення, сприяти збагаченню словникового запасу учнів; 7.Виховувати повагу естетичне чуття слова. Результатом роботи є написання твору-роздуму, створення дослідницької роботи, презентації

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем в журналах спостережень для учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження. Також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання мультимедійного продукту для представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують форму оцінювання про методи стиснення інформації для самооцінювання свого проекту. Також для виставлення оцінки кінцевих презентацій використовується ця ж форма оцінювання. Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час роботи над аналізом конкретного програмного продукту. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на Основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідження.

  • [https:// Вхідне оцінювання]
  • [https:// Оцінювання блогу]
  • [https:// Оцінювання публікації]
  • [https:// Оцінювання презентації]

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Миронова Любов Іванівна

Фах, навчальний предмет

вчитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області

Контактні дані

Відомості про тренінг

  • Очний курс Intel "Навчання для майбутнього"(10 версія) для учителів 6 класів ЗНЗ, що беруть участь у Національному проекті "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Кривий Ріг, 17.03.2014-29.03.2014

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103

Тренери