Портфоліо проекту "Інформація в українському фольклорі"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:21, 26 лютого 2014, створена Saakianarmine88 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Інформація в українському фольклорі"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, українська література

Вік учнів, клас

9 років, 3 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Курс інформатики в загальноосвітній школі - це насамперед вивчення властивостей інформації, методів і засобів її збирання, зберігання, опрацювання, подання, передавання, коректного і правильного використання. Таким чином поняття інформації є ключовим, воно зв’язує різні теми курсу. При навчанні інформатики, як і при навчанні інших навчальних предметів, виховання національної самосвідомості може здійснюватись з використанням різних методів та форм навчально-виховного процесу, різними шляхами. Одним із цих шляхів є використання наочностей, прикладів, які мають національний колорит, узяті з народних оповідок, пісень тощо, тобто з українського фольклору.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми


План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Будуть використовуватись запитання впродовж проекту, щоб з’ясувати на скільки учні орієнтуються, розуміють основні завдання. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою таблиці З-Х-Д. Учні ведуть свій блог,де використовують форму оцінювання блогу, керуються документом Критичне мислення веб-сторінок. Ці документи допоможуть їм ставити свої цілі та аналізувати власне бачення проблематики. В процесі роботи над блогом, учні сворюють публікації та керуються при цьому методичними вимогами. В підсумку роботи учнів оцінюють, як вони самі, так і вчитель, котрий керується Формою оцінювання. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання - Як поняття інформація відображається в напрямах українського фольклору? Та презентують свій блог

Оцінювання презентації

Оцінювання блогу

Оцінювання публікації

Форма

тести

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

- Для кращого розуміння та усвідомлення теми учні будуть збирати інформацію про історію роду - Для ознайомлення з порядком створення родового дерева діти в кабінеті інформатики ознайомляться зі зразками родоводів з інтернет-ресурсів. - Для виявлення рівня осмислення теми учні пройдуть тестування. - Будуть шукати з джерел народної мудрості через інтернет та бібліотеки приказки,прислів’я про старих членів родини; - Запишуть власний твір про своїх власних бабусю або дідуся; - Підготують концерт для людей похилого віку. 1 - тиждень 1. 1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2. 2.Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо. 2 - тиждень 3. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. 4. Учні працюють з учительською презентацією . 5. Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації. 3-тиждень 6. Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото;займаються її дизайном та оформленням. 7. Учні створюють публікації, буклети. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. 4-тиждень. 8.Демонстрація презентацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об ’ єднання малих груп у єдину з метою створення веб-сайту, де відслідковується процес роботи над проектом.

Блог учнів

Учнівська презентація

Публікація учнів

Inform v ukr pryslivjah1.jpg Inform v ukr pryslivjah2.jpg

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Саакян Арміне Араратівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів та інформатики

Навчальний заклад

КЗО "СЗОШ № 6" м.Дніпропетровськ

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ

Контактні дані

http://www.shkola6.dp.ua

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10 лютого - 22 лютого 2014 р.

Місце проведення тренінгу

КЗО "СЗОШ № 6" м.Дніпропетровськ

Тренери