Проект "Бадмінтон - країна мрій"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Історія розвитку бадмінтону. Загальна характеристика гри.
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Вік учнів, клас
5 клас, 9-10 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Учні 6 класу, під час вивчення даного модуля, створюють проект, в якому досліджують історію виникнення гри бадмінтон, основні правила гри та вплив бадмінтону на організм
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку проекту вчитель визначає рівень готовності до різних видів діяльності учнів, показує вчительську презентацію. Перед початком роботи над проектом вчитель проводить оцінювання учнів на готовність до критичного мислення. На початку вивчення теми вчитель пропонує учням в парах записати те, що вони знають про бадмінтон, його правила. Це допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми. З цією метою необхідно заповнити опитування для визначення навчальних потреб учнів. З цією метою проводиться попереднє оцінювання за схемою "Знаємо - хочемо дізнатится - дізналися".На початковому етапі при ознайомленні з матеріалами веб-сайтів інтернету, вчитель використовує певну форму. Під час роботи над проектом учні створюють блог та презентацію. Вчитель користується формою самооцінювання для блогу учнів та презентації. Це допоможе учням вдосконалити оформлення спільного блогу, надасть змогу правильно оформити статті, структурувати зміст. З цією метою використвуємо форму для самооцінювання учнівського блогу та самооцінювання співпраці. Учні працюють за груповим завданням, тому подаєтьсяформа оцінювання групового завдання. Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна форма самооцінювання зі співробітництва використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цю форму для того, щоб отримати реальну оцінку взаємодії між членами групи. Вчитель використовує форму для власного оцінювання. Наприкінці проекту з метою загального оцінювання своєї роботи учні проводять взаємооцінювання за формою.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Познайоми з документаами про авторське право, заповнили форму дозволу від батьків на використання Інтернету. Заповнили тест про авторське право. Познайомили дітей з ресурсами для спільного навчання та співпраці, підтримуваних Веб 2.0: блогами, Вікі, Вебсайтами для спільного розміщення та редагування документів, Сайтами списків гіперпосилань та спільних закладок. Порівнювали ресурси для спільної роботи в Інтернеті. Дітей знайомили зі списком використаних джерел та їх посиланнями на ресурси мережі Інтернет. Визначили інструменти оцінювання та їх методи. Розробили оцінювання навчальних потреб учнів. Нагадали, що необхідно дотримуватися правил безпеки життєдіяльності під час занять бадмінтоном та застосовувати прийоми щодо попередження травматизму на уроках. Розробили презентацію для попереднього ознайомлення з основними питаннями дослідження. Розробити шаблон для створення учнівської презентації та Інструкцію до створення болгу (документ з фасилітації).
1 група – «журналісти» - вибирають з певної літератури та Інтернету інформацію, роблять дослідження, малюють графіки та складають діаграми. Аналізують вибраний матеріал. Проводять анкетування серед однолітків, роблять висновки. Учні працюють над планом і розробкою сценарію мультимедійної презентації. Результати досліджень оформлюють і презентують перед іншими.
2 група – «проектувальники» - знаходять в Інтернеті картинки Clip Art, які зроблені іншими; стаття про проблеми даного питання, малюють власні ілюстрації до своєї роботи. Знайомляться з інструкцією про створення блогу і створюють його.
3 група «Чомучки - сценаристи» - збирають інформацію про вплив бадмінтону на здоров’я особистості. Створюють інформаційний збірник, намагаються скласти сценарій заходу з рухливими іграми з виктристанням бадмінтону для проведення свята «Літаюче перо». В кінці дослідження діти презентують свої результати, демонструють вміння знання з правил гри, історичного розвтку бадмінтону. Як завершальний етап – участь у змаганнях «Літаюче перо». По закінченню проекту вчитель надає інформацію для друку в шкільну газету (бажано в електронну, якщо є).
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Крошка Світлана Андріївна
Фах, навчальний предмет
Викладач фізичного виховання та валеології. Навчальні предмети - фізична культура, історія фізичного виховання, лікувальна фізична культура
Навчальний заклад
ВП "Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка"
Місто\село, район, область
м. Лисичанськ, обл. Луганська
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
20-25 лютого 2014 року
Місце проведення тренінгу
Лисичанський педагогічний коледж
Тренери
Овчаренко Олена Павлівна Степаненко Анна Іллівна