Користувач:Katerina Troyan 20

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:28, 17 січня 2014, створена Katerina Troyan 20 (обговореннявнесок) (Предмет, клас, вікова категогія)

Перейти до: Навігація, пошук


Автор проекту - будинок мод "Криворожаночка"

Троян Катерина Андріївна

Предмет, клас, вікова категогія

Геометрія 7-9 клас, вік 12-15 років

Анотація проекту

Під час роботи учні розробляють проект будинку мод "Криворожаночка". За умовами проведення проекту, учні класу об'єднуються в чотири групи: археологи, архітектори, дизайнери та модельєри. Кожна група отримує персональне завдання над яким працюють протягом двох тижнів.

Проект виконується в ході вивчення теми " ".


Схематична діаграма проекту

Безымянный.JPG

План проекту

План проекту[1]

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Запитання, що дають напрямок проектній діяльності

Ключове запитання

Як знання про трикутники допомагють нам в повсякденному житті?

Що дають мені знання про трикутники?

Тематичні запитання

Як трикутник використовується в архітектурі?

Як використовували трикутники у давнину?

Яким чином використовуються прикутники у виготовленні прикрас?

Змістовні запитання

Які трикутники ви знаєте?

З Яких елементів скоалаються трикутники різних типів?

Як можна обчислити площу та довжину трикутника?


Як учні використовували ІКТ в дослідницькій роботі над проектом?

Основним завданням застосування інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) при роботі над проектом було формування у учнів активного, самостійного, творчого мислення та вміння працювати над вирішенням спільного завдання. Учні використовували в дослідницькій роботі над проектом ІКТ:

для пошукової роботи з інформаційними джерелами; для опрацьовування числових результатів; для наочного представлення результатів проекту

Презентація учителя

Презентація учителя[2]

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Зразки роботи учнів

Презентація [3]

Публікація

1 storinka.jpg  
2-3 storinka.jpg


Сайт, створений учнями за допомогою сервісів google [4]

Опис оцінювання учнів

Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів.

Вхідне оцінювання, опитування інтересів

Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про трикутники відбувається при заповненні ними таблиці З-Х-Д. На початку проекту використовуються такі методи оцінювання як опитування; перегляд та обговорення презентації вчителя; робота з таблицями «З Х Д». Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають, відбувається при заповненні ними Опитувальника (google-таблиця ) та таблиці З-Х-Д. (Знаю, Хочу дізнатися, Дізнався). Учні знайомляться з нотатками вчителя, з презентацією вчителя, де визначають основні запитання, над якими потрібно буде працювати під час вивчення теми. Вчитель знайомить учнів з переліком навичок 21 століття.

Впродовж роботи над проектом

Використовують для оцінювання учнів консультації (on-line); продовження роботи з таблицями ЗХД; самостійну роботу з листами оцінювання проекту та кінцевого продукту проекту (само- і взаємооцінювання); онлайн-таблицю для контролю роботи над проектом. Під час роботи над проектом учні використовують план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Учні також використовують Форму оцінювання самоспрямування у навчанні. З цією метою використовуються такі інструменти оцінювання: лист оцінювання (само- і взаємооцінювання роботи в групах); google-таблиця для відображення роботи над проектом; таблиця З-Х-Д; сервіс Групи для спілкування та консультацій. Доцільно також для спілкування використовувати блоги.


Наприкінці роботи над проектом

Використовують такі методи оцінювання як демонстрація (захист проекту: презентація; публікація; вікі-стаття); робота з таблицями З Х Д, анкетування; аналіз онлайн-таблиці та листів оцінювання. Використовуються наступні інструменти оцінювання: форми оцінювання презентації, учнівського веб-сайту, публікації, вікі-статті; таблиця З Х Д; анкета; google-таблиця; листи оцінювання проекту. Періодичний перегляд та читання записів та коментарів учнів на блозі чи в групі проекту дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. До закінчення створення роботи над проектом потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати групам зворотній зв’язок щодо покращення кінцевого продукту представлення роботи. Через роботу блогу чи сервісу «Групи» учні ознайомлюються з думками та пропозиціями інших та отримують допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації, публікації та вікі-статті. Використовують Форму оцінювання проекту з балами для підсумкового оцінювання та лист-контроль "Оцінювання навичок спільної діяльності" роботи в групі та вклад, який зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним. Учні здійснюють рефлексію щодо формування навичок 21 століття.

Учні використовують контрольний список питань для створення Wiki-статті, публікації, презентації, сайту для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні.



Матеріали з оцінювання робіт учнів

Оцінювання веб сайту [5]

Оцінювання публікації [6]

Оцінювання презентації [7]

Дидактичні матеріали

Опитувальник для визначення математичних понять, якими ми будемо користуватися під час створення проекту.

Опитувальник що ти знаєшь про трикутник.

Опитувальник за інтересами і вхідне в тему.

Опитувальник за інтересами і вхідне в тему.

Розв'язування трикутників.

Тестові завдання для самоперевірки учнів (локальна версія)

Блог

Ділимося досягненням кожного дня розробки проекту.

[8]

Корисні ресурси

Проекти з аналогічною тематикою

Інші документи

Проект створено студенткою Криворізького педагогічного інституту Криворізького національного університету.

Тренер Тетяна Крамаренко


Корисні посилання

Проекти студентів Криворізького педагогічного інституту