Портфоліо Захолодило Наталії Іванівни за навчальним проектом "Трикутники"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 00:32, 14 січня 2014, створена Pyatkater (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Трикутники

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія ,географія,інформатика

Вік учнів, клас

13років,7клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Zacholodilo13.jpg Rf6g7ffttt76r5.jpg Тема "Трикутники" є однією із важливих тем курсу геометрії у 7 класі . Під час проекту учні отримають знання про елементи трикутника , рівність трикутників , властивості кутів трикутника . Головне завдання проекту : навчити учнів використовувати отримані знання для розв'язування задач з практичним змістом , самостійно знаходити зв'язок геометрії з життям , розвивати інтерес до геометрії .

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку проекту

Забезпечити технічні умови реалізації проекту.

Провести зібрання з батьками. Проінформувати про початок роботи проекту основні цілі та завдання. Провести підготовче заняття по використанню мережі Інтернет(основи роботи з електронною поштою, основи пошуку інформації, основи використання сервісів). Створити каталог ресурсів. Створити усі організаційні, методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту. Провести анкетування за допомогою опитувальника для виявлення початкових знань з теми.

Завдання групам:

Історики  Дослідити історію виникнення трикутників .  Визначити хто із математиків займався дослідженням властивостей трикутників та які зроблено відкриття . Дизайнери  Шукають цікаві прикладні задачі , пропонують шляхи їх розвʹязання .  Розробляють рекламу значення трикутників в житті людини .

Геодезисти • Шукають прикладні задачі та пропонують шляхи їх розвʹязання.

Реалізація проекту: 1 тиждень - проведення оцінювання знань - об’єднання в групи та розподіл обов’язків. - планування роботи групи.

Учні об’єднуються в групи і виконують дослідження. 2 тиждень - пошук інформації за допомогою мережі Інтернет. 3-4 тиждень – обробка інформації. Оформлення інформації у вигляді творчого проекту групи мультимедійна презентація з обраної теми. 4-5 тиждень – перегляд, оцінка продуктів проектної діяльності учнів. 5 тиждень – презентація продуктів проектної діяльності учнів із залученням батьків (за бажанням).

Після закінчення проекту: Захист проектів. Нагородити кращі проекти учнів грамотами

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Захолодило Наталія Іванівна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

СЗШ№5

Місто\село, район, область

м.Синельникове

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери