Портфоліо Чаус Людмила Вікторівна

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:15, 19 жовтня 2013, створена Mila.chaus (обговореннявнесок) (Вік учнів, клас)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

буклет

Опале листя: користь чи шкода?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, 5 клас . Тема Речовини та явищанавколо

Вік учнів, клас

5 клас , 10 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Природознавство, 5 клас . Тема Речовини та явища навколо. Під час роботи над проектом «Опале листя: користь чи шкода» учні опрацюють навчальний матеріал, який стосується явиш природіи в розрізі зазначеної теми, визначать значення опалого листя . Завершенням проекту буде обговорення шляхів вирешення проблеми утилізації опалого листя.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту, учні познайомляться з Учительською презентацією. Перед початком виконання проекту на першому уроці відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою форми опитування. Протягом всього терміну виконання проекту буде використовуватися З-Х-Д схема, що дасть можливість актуалізувати вже набуті знання, визначити навчальні потреби, а наприкінці проекту визначити особисті досягнення учня. Учні будуть поділені на 4 групи за різними завданнями. В ході проекту учні будуть здійснювати самооцінку своєї діяльності форма оцінювання комп’ютерних робіт. Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання,щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів,навички 21століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів,їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього проводиться он-лайн опитування, на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання,вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки,щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Оцінювання здійснюється вчителем контрольнтй список процесу дослідження щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів форма оцінювання веб- сторінок. Проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за блог форма оцінювання блогу і учнівських письмових відповідей на запитання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На підготовчому етапі вчитель ставить проблемні запитання та зацікавлює дітей. Учні на початку роботи проходять тестування, формують тематичні питання, що спонукають їх обєднанню в 4 групи та виявленню інтересів учнів. Після збору інформації обговорюють проблемні питання, дискотують та роблять висловлювання щодо проектного дослідження. На слідуючому етапі роботи учні виділяють і систематизують інформацію для презентації, планують проектний продукт. Оформляють роботу та відпрацьовують виступ.На заключному етапі учні демонструють та захищають сві проект. Вчитель оцінює захист учнями теми, ставить запитання до виконаної роботи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Людмила Вікторівна Чаус

Фах, навчальний предмет

вчитель географії

Навчальний заклад

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІступенів №5

Місто\село, район, область

м.Першотравенськ , Дніпропетровська область

Контактні дані

mila.chaus@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

07 - 19 жовтня 2013р

Місце проведення тренінгу

Тренери