Портфоліо навчального проекту з теми "Трикутники нашого життя"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:02, 3 вересня 2013, створена Застьоба Оксана Юріївна (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

ТРИКУТНИКИ. ОЗНАКИ РІВНОСТІ ТРИКУТНИКІВ.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект є узагальненням шкільного курсу геометрії 7 класу по темі «Трикутник» Це є одна із важливих тем в геометрії для семикласників. Від її глибокого розуміння залежать подальші успіхи в навчанні геометрії. Цим проектом я хочу підкреслити важливість теми, розвивати інтерес учнів до предмету(так як вони вперше знайомляться з геометрією), допомогти набувати навички самостійної роботи, навчити отримувати задоволення від своєї роботи і розв’язування задач, розвивати бажання і розв’язувати задачі і складати власні, бачити зв’язок між наукою та життям.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком проекту учитель використовує ЗХД таблицю, щоб визначити навчальні потреби учнів та з’ясувати їх знання. Під час роботи над проектом учитель відслідковує прогрес у навчанні та оцінювання рівня мислення учнів за допомогою журналу спостереження. Під час виконання всього проекту проводиться взаємооцінювання за допомогою форм для оцінювання продуктів проекту, учні проводять самооцінювання за тими ж формами. У проекті відбувається постійне самооцінювання та взаємооцінювання за допомогою форм критеріїв оцінювання. Рефлексія проводиться з використанням форми оцінювання журналу рефлексії, який заповнюється протягом всієї роботи. Наприкінці роботи учні використовують для самооцінювання свого проекту контрольний список для оцінювання однолітками математичної презентації при роботі над проектом «Трикутники нашого життя». Наприкінці роботи над проектом учні закінчують працювати із ЗХД таблицею та представляють свої міні-проекти. Оцінювання здійснюється за: •аналізом проблемної ситуації; •формуванням проблеми у формі запитання або завдання; •порівнянням результатів з цілями розв’язання проблеми; • формуванням висновків. Інструменти: Підсумкове оцінювання. Оцінювання блогу

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

[1]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Застьоба Оксана Юріївна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22

Місто\село, район, область

м.Кривий Ріг

Контактні дані

oksankinaz@gmail.com

Відомості про тренінг

У рамках проекту "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

19.08-03.09.2013

Місце проведення тренінгу

КЗШ № 12

Тренери

Сизікова Ірина Вікторівна