Портфоліо проекту з математики "Коло і трикутник"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:17, 27 червня 2013, створена Татьяна Резцова (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Коло і трикутник»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

7 класс 12-13 лет

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Одна з основних змістових ліній курсу геометрії – геометричні фігури та їх властивості. Об’єкти вивчення: на площині – трикутник, коло. Проект " Коло і трикутник " розкриває геометричні поняття: коло вписане в трикутник, коло описане навколо трикутника для учнів 7 класу. Він покликаний підкреслити важливість теми, розвинути інтерес до предмета, допомогти побачити зв'язок між геометрією, наукою і життям. В ході проекту учні розбиваються на групи: історики, геометри, дослідники, практики і розкривають тему з різних точок зору. Кінцеві продукти проекту: вікі-стаття, презентація, діаграми Exel.

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Учитель спостерігає за ходом роботи своїх учнів і збирає інформацію про процеси навчання, коли учні працюють над проектами. На основі цієї інформації викладачі можуть допомагати учням долати помилки і вирішувати інші навчальні проблеми. Коли дані оцінювання просування учнів збираються вчасно, забезпечуючи зворотний зв'язок, учні більшою мірою контролюють своє навчання, звертаючись до конкретних проблемних областей. Дослідження показують, що учні отримують найбільшу користь, коли відгуки конкретні і зосереджені на завданнях і шляхах поліпшення роботи. Процес оцінювання проводиться у три етапи: на початку проекту використовуємо метод анкетування; використовуючи як інструмент організаційну діаграму та таблицю ЗХД, а також можна використати і тестування; Саме оцінювання проводиться після прослуховування та обговорення презентації. Оцінювання учнівських робіт впродовж роботи над проектом здійснюється за відповідними формами оцінювання. Тут можна використати форму оцінювання вікі сайтів. Упродовж виконання учнями роботи можна використати контрольний список для вікі сайту, за допомогою якого можемо фіксувати виконані учнем кроки.

Вступний тест

Таблиця ЗХД

Оцінювання блогу учня

Фсрма оцінювання блогу

Самооцінювання прикладу учнівської роботи

Оцінювання в проектному навчанні

Формуюче оцінювання

Форма Оцінювання основних запитань

Критерії оцінювання

Планування публікації

[1] [2] [3]

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учитель спостерігає за ходом роботи своїх учнів і збирає інформацію про процеси навчання, коли учні працюють над проектами. На основі цієї інформації викладачі можуть допомагати учням долати помилки і вирішувати інші навчальні проблеми. Коли дані оцінювання просування учнів збираються вчасно, забезпечуючи зворотний зв'язок, учні Процес оцінювання проводиться у три етапи: на початку проекту використовуємо метод анкетування; використовуючи як інструмент організаційну діаграму та таблицю ЗХД, а також можна використати і тестування; Саме оцінювання проводиться після прослуховування та обговорення презентації. Оцінювання учнівських робіт впродовж роботи над проектом здійснюється за відповідними формами оцінювання. Тут можна використати форму оцінювання вікі сайтів. Упродовж виконання учнями роботи можна використати контрольний список для вікі сайту, за допомогою якого можемо фіксувати виконані учнем кроки.

Mp 40 rezcova 2.png Mp 40 rezcova 1.png

Блог учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери