Вікі-статті про подорож

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 08:40, 21 червня 2013, створена Tomalts95 (обговореннявнесок) (Автори проекту)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Подорожуючи-пізнаємо світ

Автори проекту

Група учнів 8 класу

Тема дослідження

Проблема дослідження

Гіпотеза дослідження

Мета дослідження

Результати дослідження

ПОДОРОЖУЮЧИ ПІЗНАЄМО СВІТ

[1] Писати і досліджувати про подорож в наш час – завдання яке може здаватися невдячним. Бо чим можна здивувати, чим можливо вразити уяву людини, на очах у котрої здійснюються мрії, створені самою сміливою людською фантазією? Проблема нашого дослідження : чому люди подорожують? Куди українці найбільше подорожують у наш час ? Отже, мої міркування з цього приводу. За всіх часів у світі були люди, що залишали свій будинок і відправлялися в мандрівки по світу в пошуках пригод : Марко Поло, Миклухо-Маклай, Магеллан, Лаперуз і багато інших, які відправлялися у невивчені краї, щоб більше вивчити нашу планету. Ними рухали цілком зрозумілі цілі : виявитися десь першими, відкрити нові землі, знайти нові ринки й торговельні шляхи, дослідити інші культури. Згодом «білих плям» на карті залишилося усе менше, подорожі стали доступнішими. До цього привели розвиток авіасполучення, глобалізація банківської системи та інше. В наш час якщо бути багатим і здоровим без праці можна замовити тур, що включає в себе сходження на Еверест або скорення Південного полюса. З розвитком Інтернету стало можливим з легкістю добувати інформацію, дивитися фото та відео з різних куточків планети, робити віртуальні прогулянки по вулицях великих міст. Ми дослідили що на планеті не залишилося жодної білої плями: супутникові знімки покривають 100% земної поверхні. Проте, і зараз щорічно мільйони людей відвідують Париж і Лондон, Москву та Рим. Але досить обмежене число людей можуть похвалитися своєю поїздкою до індійського села в джунглях біля джерел Амазонки.


[2]


Куди українці подорожують і емігрують - результати дослідження

Для українців США виглядає найбільш привабливим варіантом для еміграції (22%). Про це свідчать результати дослідження, яке провела компанія Research & Branding Group. На другому місці для жителів України - Німеччина (18%). Також популярні Канада (15%) та Італія (12%). У 10% випадків жителі Україні хотіли б переїхати до Росії. За освіту у Великобританії виступають 43% українців, в США -32%, у Німеччині - 27%.

Працевлаштуватися більшість українців хочуть в Італії (25%), тоді як Німеччина і США менш привабливі (19 і 16% відповідно). При цьому 11% опитаних хотіли б виїхати на роботу в Росію.

Що стосується подорожей, українці найбільше хочуть відвідати Францію та Італію (по 25%), а на третьому місці опинився Єгипет (21%).

Всеукраїнське загальнонаціональне дослідження проведене компанією Research & Branding Group 16-26 червня 2012 року. Опитано 2079 респондентів в 24-х областях України і АР Крим. Помилка вибірки не перевищує 2,2%.

Висновки

Корисні ресурси