Народознавці
Народні ігри відомі нам як забава, як форма фізичного загартування, своєрідна школа виховання, що формує поетичне мислення і мистецькі смаки. Виникнення народної гри в суспільстві пов’зане із становленням і розвитком суспільної свідомості, як засобу розкриття історичного укладу життя українців.
Поступово створювалися матеріальні умови для подальшого розвитку раннього мистецтва, починали виявлятися його самостійні форми, тому і зв’явилися ігри з історії виробництва, мисливства та побуту. Ігрова діяльність виявилася в мисливських, військових та інших іграх, відтворювала господарську діяльність.
Ознаки народної гри:
- Реквізит, що характеризує народний побут;
- Музично-поетичне супроводження;
- Структурно-дійові елементи, відбиваючі специфіку трудової діяльності.
Ми в ході нашої роботи дізналися що у кожної країни є свої народні ігри. Нами було досліджено що навіть з молодшого віку у дітей через рухливі ігри прививається любов до спорту. Пропонуємо до вашої уваги народні [https://docs.google.com/file/d/0BxOlPp0V99clMEljZmI2NGxrYjA/edit ігри] нашої країни.
Отже зробимо висновок що народні рухливі ігри є традиційним засобом педагогіки. Споконвіку в них яскраво відбивався образ життя людей, їх побут, праця, національні підвалини, уявлення про честі, сміливості, мужності, бажання володіти силою, спритністю, витривалістю, швидкістю і красою рухів, проявляти кмітливість, витримку, творчу вигадку, винахідливість, волю і прагнення до перемоги. Народна рухлива гра, виконуючи різні функції (розвиваючу, пізнавальну, розважальну, діагностичну, коригуючу) служить засобом прилучення дітей до народної культури. Рухлива гра - природний супутник життя дитини, джерело радісних емоцій, що володіє великою виховною силою.