Обговорення:Проект "Теорема П іфагора, чия вона?"
Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Вдало підібрана тема та спосіб її практичного застосування. Детально розписана діяльність учасників проекту.Ключове запитання спрямовує увагу учнів на ті знання, які учні повинні осмислити і пам'ятати впродовж життя.Тематичні запитання віповідають державним освітнім стандартам,співвідноситься з Основними запитаннями до навчальної теми.Змістові запитання запропоновані учням направленні на розкриття головних понять теми.У проекті учні ефективно використовують ІКТ,що сприяє формуванню навичок 21 століття. Навчальні цілі точні ,лаконічні, відповідають темі проекту. Під час стартової презентації учитель врахував і вікові особливості дитячого колективу, і їх інтереси, до проектних робіт залучалися не тільки обдаровані діти,а й ті, які мали нижчий рівень знань, що особливо приємно. вдало написано--Білий 07:14, 18 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
На мою думку, потрібно спочатку надати дітям можливість обговорити дискусійні питання в групах--Білий 05:11, 20 червня 2013 (EEST)
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Виходячи з опису оцінювання - оцінювання у проекті здійснюється протягом усієї роботи над проектом .Для цього використовуються різноманітні методи оцінювання, застосовуються різні інструменти, що забезпечує диференціацію. План оцінювання залучає учнів до постановки цілей проекту, управління навчанням в ході проекту і рефлексію власних знань після закінчення проекту. Стратегії оцінювання відповідають обраним стандартам і навчальним цілям, зосереджені на навчальних потребах учня. --Білий 05:14, 20 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
З планом оцінювання проектів повністю. Ідей для покращення немає.--Білий 05:14, 20 червня 2013 (EEST)
Приклад учнівської роботи
Презентація, буклет на пам'ять «Я оволодіваю теорему Піфагора», створення абеток піфагорійців, складання казок по даній темі, випуск бюлетеня.
Вдалі моменти
Перегядаючи презентацію, відчуваєш,що на всіх етапах проекту учні працювали разом як єдина команда, а під час роботи кожен відповідав за окрему ділянку роботи.Презентація результатів проекту складається із презентацій всїх груп , що приймали участь в проекті. Загальне враження від презентації добре, дизайн оформлення слайдів відповідає стандартним вимогам,слайди легко читаються, очевидні ознаки планування чіткої та різноманітної презентації.Вчитель вміло організував і направив проектну діяльність учнів на цьому етапі--Білий 05:21, 20 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Я вважаю, акцентування уваги на елементах творчості; виявлення сильних і слабких сторін проектів, які представляються - також допоможуть захопити учнів ідеєю проектування.--Білий 05:21, 20 червня 2013 (EEST)
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
Розроблені критерії оцінювання учнівської презентації, в яких чітко оговорені вимоги до змісту презентації, мультимедійної складової та до рівня організації співпраці в межах групи.На протязі роботи над презентацією учням було запропоновано здійснити самооцінювання власної роботи. Вчитель виховує в дітях повагу до інших, толерантність, здатність до співпраці, здатність до самооцінки, вчить дітей оцінювати власні і чужі досягнення за заздалегідь затвердженими критеріями. --Білий 05:26, 20 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Ідей для покращення немає--Білий 05:26, 20 червня 2013 (EEST)
Допоможні матеріали для фасилітації
Вдалі моменти
Допоміжні матеріали, підготовлені вчителем, стимулювали цей процес--Білий 05:28, 20 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Проводити рефлексію на кожному етапі роботи--Білий 05:28, 20 червня 2013 (EEST)
Інші складові Портфоліо (документи)
Вдалі моменти
У наявності є форма оцінювання мультимедійної презентації, стартова презентація учителя,мультимедійна презентація учнів, буклет на пам'ять «Я оволодіваю теорему Піфагора», створення абеток піфагорійців, складання казок по даній темі.--Білий 05:31, 20 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Ідей для покращення немає--Білий 05:31, 20 червня 2013 (EEST)
ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
Вдалі моменти
Портфоліо повністю відображає хід роботи вчителя та учнів, демонструє чітку організацію роботи кожного учня та окремих груп. З портфоліо видно, що вчитель використовував проектні підходи, підчас проектної діяльності звертав увагу дітей на складанні власних проектних тек, проводив консультації з дітьми.Поставлена мета проекту досягнута. Портфоліо вивчення теми «Теорема Піфагора, чия вона?» відповідає характеристикам, зазначеним у критеріях до портфоліо.Роботи учнів свідчать про те, що вони опрацювали дану тему, джерелом їх інформації став не тільки підручник, а й багато історичного матеріалу, енциклопедії, Інтернет тощо. Створюючи проекти, учні проходили усі стадії технології розв’язання задач – від постановки мети до одержання результату.Вчитель , на мою думку, вдало реалізувала важливі принципи навчання та триєдину мету – застосування знань на практиці в будь-якій життєвій ситуації та у професійній сфері, виховання гармонійно розвиненої особистості.--Білий 05:38, 20 червня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Бажаю успхів в подальшому. Ідей для покращення немає.--Білий 05:38, 20 червня 2013 (EEST)
Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)
Закони з авторського права не порушувались.--Білий 05:38, 20 червня 2013 (EEST)