Портфоліо проекту "Різьблення по дереву"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Різьблення по дереву
Основний та другорядні навчальні предмети
трудове навчання, інформатика
Вік учнів, клас
7 клас 12-13 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Мета цього проекту – розширити знання дітей про різьблення по дереву, види різьблень. Виховувати естетичний смак до виготовлених власноруч виробів. Навчальний проект складається з ключового, тематичних та змістовних питань, які, в свою чергу, дозволяють докладно, доцільно та широко розглянути тему роботи, усвідомити її зміст на основі теоретичного, дидактичного та термінологічного матеріалу, мультимедійних технологій та практичних завдань для учасників. Для досягнення мети використовуються дослідницькі, пошукові, інформаційні методи навчання.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
На початку проекту за допомогою вступної презентації та бесіди з дітьми, вчитель проводить актуалізацію знань та оцінку первинного досвіду учнів з теми. Суть проектної діяльності презентується батькам та учням за допомогою буклету, завдяки мозковій атаці та таблиці З-Х-Д учні обговорюють тему. Учні об’єднуються в групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. В ході проекту учні заповнюють контрольні списки планування проекту, контрольні списки групової роботи, форми самооцінювання. За допомогою форм оцінювання оцінюються кінцеві продукти учнівської діяльності. Контрольні списки оцінювання надаються учням на початку проектної діяльності, форми само оцінювання, форми взаємооцінювання групової роботи використовуються в середині проекту. В ході роботи над проектом вчитель веде спостереження за роботою дітей в групі. Під час консультацій використовуються підказки для спрямування самостійності учнів у проекті.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Учні ознайомлюються з вчительською презентацією, отримують завдання, об’єднуються в групи. Потім добирають інформацію з підручників, енциклопедій, методичних рекомендацій, з Інтернету, вчаться працювати в програмі PowerPoint, Publisher (для створення публікації та веб-сайту), створюють презентацію, структурують інформацію, планують, який матеріал помістити в блог. Для створення блогу, учні обговорюють і планують структуру, вчаться створювати блог та розміщувати його в шкільній мережі. Етапи діяльності: попередня підготовка, мозкова атака, обговорення, робота в бібліотеці, колективна групова та індивідуальна самостійна робота під керівництвом учителя, планування та розробка учнівської презентації, публікації, веб-сайту, демонстрація учнівських робіт.
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання.
Мої файли
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Фах, навчальний предмет
Вчитель трудового навчання
Навчальний заклад
НВО Грузька неповна школа-дз
Місто\село, район, область
с.Грузьке Криворізького району
Контактні дані
село Грузьке Криворізького району Дніпропетровської області
Відомості про тренінг
Тренінг проводився на базі Лозуватської СЗШ №1 Криворізького району
Дати проведення тренінгу
13.05.2013-25.05.2013 року
Місце проведення тренінгу
Лозуватська середня загальноосвітня школа №1