Обговорення:Проект "Пісенна творчість Д. Павличка
Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Коли вчителька склала портфоліо, то вона врахувала вимоги стандартів освіти та відповідні їм навчальні цілі, що відповідають розвитку навичок 21 століття, співвідносяться з Основними запитаннями до навчальної теми. Вчителька використовувала проектні підходи, під час проектної діяльності звертала увагу дітей на складання власних проектних тек, проводила консультації з дітьми. Коли готувалася стартова презентація, то вона врахувала вікові особливості дітей, їх інтереси, до проектних робіт залучалися не лише обдаровані діти, а й інші категорії, що особливо важливо.--Бірюзовий 20:55, 31 травня 2013 (EEST)
Ідеї для покращення
Вчителька спрямовує роботу на розвиток навичок співробітництва і ділового спілкування в колективі, коли планує тему. Як на мене, то дітям було б цікаво обговорити дискусійні питання в групах.--Бірюзовий 20:55, 31 травня 2013 (EEST)
План оцінювання (графік і опис)
Оцінюється виконання проектів тричі: 1)на етапі підготовки та розподілу обов’язків учасників проекту; 2)під час його виконання; 3)після завершення проекту. Виконані проекти оцінюються вчителем і однокласниками, самим учнем або групою. Таким чином, виставляються декілька оцінок, що дає змогу отримати об’єктивний результат оцінювання.--Бірюзовий 20:57, 31 травня 2013 (EEST)
Вдалі моменти
Я погоджуюся з планом оцінювання проектів повністю, тому ідей для покращення немає.--Бірюзовий 20:57, 31 травня 2013 (EEST)