Портфоліо навчального проекту "Секрет посмішки"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 08:52, 21 травня 2013, створена Смолінська Олеся Володимирівна (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Психологічне благополуччя підлітка

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)

Основи здоров'я, інформатика, біологія

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

У ІІ семестрі 7 класу на уроках основ здоров´я учні вивчають цікаву тему «Психологічне благополуччя». Під час її вивчення учні розглядають питання про вплив позитивних емоцій на здоров´я людей. Найбільш повсякденною емоцією є радість, а її прояв – усмішка. Учні 7 класу будуть досліджувати чи справді посмішка є корисною, чи це лише вигадки. В ході проекту учні визначать типи посмішок відомих людей, проведуть опитування про зв´язок привабливості та посмішки, розкриють секрет посмішки Джоконди, проведуть експеримент «Чи зможе посмішка упоратися зі стресом?», і зроблять висновки про те, чи справді посмішка-найлегший шлях стати щасливими.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми План реалізації проетку

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання з метою розвитку в учнів навичок мислення вищих рівнів і навичок 21 століття при розробці змісту учнівських проектів. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми буде організоване обговорення Ключового запитання. Оцінювання здійснюється вчителем на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з урахуванням оцінки блогу. Визначення попередніх знань учнів про психолгічний розвиток та психологічне благополуччя підлітків відбувається при заповненні ними Вхідного тесту та таблиці З-Х-Д. Під час роботи над проектом вчитель використовуює план діяльності для того, щоб допомогти учням на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Учні використовують Форму оцінювання самоспрямування у навчанні. При створенні учнями продуктів результату роботи над проектом: публікації, блогу, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, Форму оцінювання презентації та Форму оцінювання публікації, які допомагають їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання.Проводиться оцінювання за допомогою таблиці ЗХД, організаційної діаграми, тестування. Через роботу блога учні показують свої власні дослідження, діляться своїми думками з інщшими. Для поглибленого вивчення теми учні використовують блог вчителя (блог для фасилітації).Використовують Форму оцінювання проекту з балами для підсумкового оцінювання та лист-контроль «Оцінювання навичок спільної діяльності» роботи в групі та вклад, який зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним. Таблиця З-Х-Д Організаційна діаграма Контрольний список групової роботи Оцінювання блогу учнів Оцінювання самоспрямування Оцінювання дослідження

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

блог учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Смолінська Олеся Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики, інформатики

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа №123 I-III ступенів

Місто\село, район, область

Місто Кривий Ріг, Центрально- МІський район,Дніпропетровська область

Контактні дані

olesya190990@gmail.com

Відомості про тренінг

У рамках проекту "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

13.05.13-25.05.13

Місце проведення тренінгу

Криворізький Центрально-Міський ліцей

Тренери

Шапоріна Ольга Олександрівна