Портфоліо Романюк С.І.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:57, 29 березня 2013, створена Nensis617 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Готуємось до впровадження Державного стандарту"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська та світова літератури

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Готуємося до впровадження нового Державного стандарту» є заняття курсової підготовки вчителів української мови та літератури з теми «Нормативно-правова база». Педагоги вивчають новий документ, аналізують нововведення, розробляють можливі теми компаративістики і презентують результати діяльності. Основним методичним прийомом є ділова гра, у якій беруть участь аналітики, літературознавці, критики та лідери. Продуктами діяльності педагогів у проекті є порівняльні таблиці, опорні схеми, презентації.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Система оцінювання: самооцінка та взаємооцінка. Інструментарій оцінювання включає опитувальники, форми критерії оцінювання, тести. Оцінюватиму таблиці, схеми, нотатки у щоденнику, тести, презентації. «Діяльність учнів та вчителя» здійснюється взаємооцінювання, самооцінювання, вчителем оцінюються лише презентації. 12+4+8:2=12балів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

• Педагоги досліджують новвоведення нового Державного стандарту. • Вхідний контроль з’ясовує навчальних потреби учителів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок. • Педагоги використовуватимуть Інтернет під час вхідного і вихідного контролю,при ознайомленні з новим Державним стандартом, при виконанні проектів -укладанні порівняльних таблиць, опорних схем і під час підготовки презентації. • З нового навчального року учителі, які викладають у 5 класах, будуть працювати за новим Державним стандартом і використовуватимуть отриманні знання для власної діяльності. Оцінювання комп’ютером проводиться тільки вхідного і вихідного контролю. • Диференціація навчання в ході вивчення теми здійснюватиметься при розподілі ролей у діловій грі., формуватиметься і оцінюватиметься самоспрямованість учителів та відслідковується їх прогрес у навчанні. • Фасилітація навчального процесу здійснюватиметься за моделями таблиць, схем. тестових завдань та інструкції з критеріями взаємооцінювання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери