Користувач:Ленна

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:50, 28 лютого 2013, створена Ленна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук

Тренінг за 10 версією програми Intel "Навчання для майбутнього" в м. Мелітополь у МДПУ ім. Б. Хмельницького

Портфоліо проекту

Назва навчальної теми

Птахи - наші кращі друзі.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальний предмет: природознавство. Тема з програми «Птахи» другорядні: інформатика.

Вік учнів, клас

9-10 років, 3-А клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з природознавства з теми «Птахи – наші кращі друзі» для 3 класу. У проекті учні об’єднуються у 3 групи та досліджують кожне своє патанн( 1група досліждує птахів рідного краю, 2 група – чому і куди летять декія птахи восени, 3 група – досліджують птахів, які зимують у нашому краю. Результатом групової роботи є презентація, яка демонструється іншим групам класу, що вони дізнались.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)


На початку роботи над проектом учні заповнюють З-Х-Д таблицю, в якій показують свої попередні знання про птахів. Перед тим, як учні приступлять до створення презентацій, вчитель знайомить їх із формою та критеріями оцінювання презентацій. За якими він потім буде оцінювати їх роботи. Ця форма виступає також інструкцією до наповнення презентації. Ці форми також будуть використані учнями для оцінювання презентацій інших груп. Після того, як учні ознайомляться із презентаціямикожної групи, вчитель пропонує їм відповісти на питання опитувальника, який допоможе вчителю зрозуміти наскільки учні усвідомили взаємозв’язки між компонентами.


таблибя з-х-д

оцінювання діяльності учнів у проекті

діаграма 1

діаграма 2

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку роботи над проектом вчитель організовує батьківські збори, на яких розповідає про зміст та мету проектної діяльності, роздає публікацію, знайомить батьків з правилами безпечного користування Інтернетом.Також вчитель має відібрати безпечні веб-ресурси з інтернету та за допомогою вчителя інформатики розмістити їх на шкільному сервері або на локальному сервері. На початку роботи над проектом з метою виявлення навчальних потреб учнів вчитель демонструє їм вступну презентацію з метою організації дискусії за проблемою проекту. В процесі роботи з презентацією вчитель пропонує учням заповнити організаційну діаграму на комп’ютері з метою виявлення значення птахів для світу,яку користь вони мають. А потім пропонує для заповнення З-Х-Д таблицю. В ній учні мають відобразити свої знання про птахів.


презентація вчителя

День другий. День починається із нагадування правил безпеки в інтернеті. Вчитель попереджає дітей, що не кожному сайту можна довіряти і тому пропонує оцінити веб-ресурси за спеціальною формою. Після вправи учні роблять висновок про те, що необхідно вміти оцінювати веб-ресурси. Після цього учні переходять власне до пошуку інформації відповідно до індивідуального завдання кожного.


критичне оцінювання сторінок інтернету

День третій. Учні завершують збір інформації. Вчитель знайомить учнів з формою оцінювання. Таким чином вчитель проводить інструктаж щодо створення презентацій, знайомить з критеріями, які буде використовувати при оцінюванні презентацій. Надає шаблон створення презентації. Групи повинні представити результати досліджень своїх питань у вигляді презентацій з 6 слайдів: 1-й слайд – титульний, де вказується назва та автори; 2-й слайд – внесок кожного члена групи у дослідження; 3-й та 4-й слайди – показують найголовнішу інформацію про питання кожної групи; 5 слайд – висновок; 6-й слайд – використані джерела.

шаблон презентації

День четвертий. Учні завершують роботу над створенням презентацій, оцінюють якість виконання своїх презентацій. Переглядають презентації інших груп, оцінюють їх, коментують

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Хінчик Олена Леонідівна

Фах, навчальний предмет

Початкова освіта. Тренінг за програмою Intel.Навчання для майбутнього

Навчальний заклад

Мелітопольский державний педагогічний університеть ім. Б. Хмельницького

Місто\село, район, область

м. Мелітополь, Запорізька обл.

Контактні дані

lenuhinchik@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 18.02.2013 - 22.02.2013

Місце проведення тренінгу

м. Мелітополь

Тренери

Шкільова Анна Михайлівна