Користувач:Мельник Галина

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:43, 13 лютого 2013, створена Мельник Галина (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посилань на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Прізвище, ім'я, по батькові:

Мельник Галина Іванівна

Регіон:

Дніпропетровська область, Солонянський район

Місце роботи:

КЗО "Солонянська середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

Посада:

Учитель фізики та інформатики

Мої курси

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", смт.Солоне, 07 лютого - 20 лютого 2013 р.


Назва проекту

Публікація до проекту

Metod1.jpg

Metod2.jpg



Основний та другорядні(дотичні) навчальні предмети

Фізика, природознавство, основи здоров'я

Вік учнів, клас

12-13 років

Стислий опис проекту

Учні вивчають види джерел світла,досліди, які доводять прямолінійність поширення світла, аналізують значення світла в житті людини та шукають відповідь на запитання як раціонально використовувати світлову енергію. Вхідне тестування покаже, наскільки результат майбутньої роботи буде значимим для учнів. Для пошуку шляхів розвязання проблеми проводиться мозковий штурм, висунуті гіпотези учні перевіряють та відсіюють, результати роботи оформляють як презентацію. додатково до захисту презентації декілька учнів готують інформаційний бюлетень з короткими висновками роботи з проектом та додатковою інформацією. за результатами проекту створюється презентація.

План вивчення теми

Навчальні цілі

Узагальнити і систематизувати початкові знання учнів про світло з природознавства; поглибити знання учнів щодо практичного використання світла в житті людини; сприяти розвитку мислення, творчих здібностей, розкрити багатогранність можливостей застосування набутих знань у різних сферах діяльності; вчити проводити дослідження та робити висновки, виробляти культуру спілкування удосконалювати навички роботи в групах, формувати у свідомості учнів науково природничу картину світу; виховувати самостійну творчу особистість учня.

Оцінювання (стислий опис проекту і інструменти

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посилань на відповідні документи)

Вхідне оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів, і оцінку на цьому етапі отримує вся група від вчителя. Проміжне оцінювання має за мету насамперед проконтролювати, чи вірно уявляють учні мету та хід виконання проекту. На цьому етапі учні оцінюють роботу один одного. Вихідне оцінювання повинно перш за все виявити рівень подачі та оформлення результатів дослідження, тобто оцінюється насамперед презентація. Для оцінювання використовується оціночний лист з чітко прописаними критеріями та балами. На початку проекту: Учні заповнюють таблицю: «Знаемо, Хочемо дізнатися, Дізналися» у формі спільного доступу на Google:

Мої блоги

Щоденник тренінгу 07-20 лютого 2013

Спільний блог учасників тернінгу

Корисні посилання: