Портфоліо Арнаут Галини Михайлівни для учнів 7 класу з української літератури за темою "Із пісенних скарбів"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:09, 28 грудня 2012, створена Galina73 (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Із пісенних скарбів

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література Українська мова

Вік учнів, клас

13-14 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основним змістом проекту є вивчення української народної творчості, зокрема, фольклору. Учні мають дослідити наскільки обізнані їх ровесники у фольклорі. Учні будуть проводити опитування між однолітками на знання українських обрядових та соціально-побутових пісень. Під час роботи над проектом учні мають дослідити наскільки в родинах обряди мають своє місце. Учні мають поглибити свої знання. В результаті проекту учні досліджують пісні. Виготовлять альбом зібраного фольклору. Під час проекту буде проведено вечір української народної творчості. Учні набудуть навиків організації колективної роботи.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Протягом дослідження теми проводиться опитування та оцінювання учнів, щоб допомогти їм розвивати навички мислення 21 століття, а також щоб з’ясувати наскільки учні орієнтуються в темі, розуміють основні запитання. При цьому будуть використовуватись запитання та тестові завдання. Учні використовують Контрольний список блогу, публікації та вікі-статті в залежності від того, яку форму презентації результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого прогресу у навчальній діяльності. Використовується формуюче оцінювання, тобто оцінювання, яке проводиться на всіх етапах діяльності: до, під час і після завершення проекту з метою розвитку критичного мислення, спонукання учнів до критичного оцінювання результатів своєї роботи, взаємооцінювання та самооцінки. На початку роботи учні з’ясують свої навчальні потреби з допомогою анкетування початкових знань учнів, З-Х-Д-таблиці та Асоціативного куща (Патріотизм) і створять контрольний список, у якому відстежуватимуть власне просування в проекті. Рефлексію власної діяльності будуть здійснювати у блозі. Кінцевим результатом роботи кожної групи повинен бути якісний продукт (блог, вікі-стаття, презентація або доповідь), у якому оцінюється вміння аргументовано виступати перед аудиторією, брати участь в обговоренні, ставити питання, стислість і повнота виступів, грамотність, творчий підхід. За Формою самооцінювання здійснюється самооцінювання діяльності учнів над проектом. Впродовж роботи використовується Он-лайн опитувальник знань.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Протягом дослідження теми проводиться опитування та оцінювання учнів, щоб допомогти їм розвивати навички мислення 21 століття, а також щоб з’ясувати наскільки учні орієнтуються в темі, розуміють основні запитання. При цьому будуть використовуватись запитання та тестові завдання. Учні використовують Контрольний список блогу, публікації та вікі-статті в залежності від того, яку форму презентації результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого прогресу у навчальній діяльності. Використовується формуюче оцінювання, тобто оцінювання, яке проводиться на всіх етапах діяльності: до, під час і після завершення проекту з метою розвитку критичного мислення, спонукання учнів до критичного оцінювання результатів своєї роботи, взаємооцінювання та самооцінки. На початку роботи учні з’ясують свої навчальні потреби з допомогою анкетування початкових знань учнів, З-Х-Д-таблиці та Асоціативного куща (Пісня) і створять контрольний список, у якому відстежуватимуть власне просування в проекті. Рефлексію власної діяльності будуть здійснювати у блозі. Кінцевим результатом роботи кожної групи повинен бути якісний продукт (блог, вікі-стаття, презентація або доповідь), у якому оцінюється вміння аргументовано виступати перед аудиторією, брати участь в обговоренні, ставити питання, стислість і повнота виступів, грамотність, творчий підхід. За Формою самооцінювання здійснюється самооцінювання діяльності учнів над проектом. Впродовж роботи використовується Он-лайн опитувальник знань.

  • Буклет "Метод проектів"
Arh1.jpeg

Arh2.jpg

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Арнаут Галина

Фах, навчальний предмет

Учитель початкових класів

Навчальний заклад

Криворізька Тернівська гімназія

Місто\село, район, область

місто Кривий Ріг,обл.Дніпропетровська

Контактні дані

arhayt1973@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10 грудня - 25 грудня 2012р.

Місце проведення тренінгу

м.Кривий Ріг Криворізька Тернівська гімназія

Тренери

Іванова Дарія Володимирівна