Портфоліо Лялькіна

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:23, 14 грудня 2012, створена Allunya50 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

Перейти до: Навігація, пошук

[[

Назва проекту

Новорічна планета. Як святкують Новий рік різні народи.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Громадянська освіта, інформатика, музика

Навчальні цілі

Учні мають вміло, відповідально мислити, що дозволяє їм формулювати надійні судження для аналізу і вирішення проблем.

Формування в учнів вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію. Вміння розвивати, впроваджувати та доносити нові ідеї до інших.

Вік учнів, клас

4 клас


Стислий опис проекту

Запропонований мною матеріал є вільним планом – сценарієм для новорічного свята. Діти повинні ознайомитись з елементарною музикою народів світу, що є скарбницею духовного досвіду людства. Мова елементарної музики – це мова спілкування, яка зрозуміла дітям будь-якої країни. Діти люблять веселу гру, танець, свій дитячий поетичний фольклор, люблять фантазувати та вигадувати. Думка про єдність світової музичної культури потребує свого втілення на практиці, саме тому з’явилася ідея організувати та провести музичне свято «Новорічна планета. Як святкують Новий рік різні народи».



Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні мають вміло, відповідально мислити, що дозволяє їм формулювати надійні судження для аналізу і вирішення проблем. Формування в учнів вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію. Вміння розвивати, впроваджувати та доносити нові ідеї до інших.

Опис оцінювання

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів. Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картку успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї діяльності для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації проекту.

Діяльність учнів та вчителя

Перед оголошенням про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів. Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання. Учні об’єднуються в чотири групи : «Європа», «Азія», «Африка», « Україна». Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи та картки успіху, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети. Створюють презентацію за відповідним шаблоном, на якому розміщують всі етапи роботи над проектом і роблять висновки. Як результат – проведення свята і подальше підведення підсумку проектної діяльності.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Павлоградський міський ліцей

Місто\село, район, область

м.Павлоград Дніпропетровської області

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери

]]