Портфоліо Багно Юлії Анатоліївни для учнів 7 класів німецької мови з теми: "Подорожування Німеччиною"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:47, 29 листопада 2012, створена Bagno (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Подорож Німеччиною

2 4 3.jpg

Основний та другорядні навчальні предмети

Географія,історія та Німецька мова.

Вік учнів, клас

7 клас,12-13 років.

Стислий опис проекту

Наприкінці вивчення навчальної теми "Німеччина сьогодення" з курсу "Німецька мова " 7кл.пропонується проведення декількох уроків з підтеми "Великі міста Німеччини".Отримавши завдання від вчителя учні досліджують та аналізують життя суспільства на культуру спілкування німців, рівень сучасної культури та життянімецької молоді, пропонують шляхи підвищення рівня культури спілкування в навчальному середовищі та суспільстві,ознайомлюють з найбільш-відомими місцями Берліна.

План вивчення теми

план вивчення теми

план впровадження теми

Оцінювання

На початку роботи над проектом учні заповнюють Таблицю ЗХД.docx, в якій наводять відомості про те, що вони розуміють, в чому полягає різниця між фактами та домислами, а також показують свої попередні знання щодо того, де застосовується комп’ютерна графіка. Учитель проводить декілька разів оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб з’ясувати попередні знання учнів з цієї теми. Учні ведуть щоденник спостережень впродовж всього виконання проекту та постійно працюють над таблицею З-Х-Д (поступово заповнюють її). Цей документ допомагає вчителю відслідковувати, як саме іде процес навчання учнів. До того, як учні почнуть працювати над проектом зі створення презентації, учні розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують форму оцінювання, яка допомагає їм добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проекту. Форма оцінювання презентації використовується для того, щоб учні могли самостійно оцінити свої презентації попередньо до оцінки вчителя. . Після завершення учнями їх проектів, спеціальна форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків.

форма оцінювання презентації

критерії оцінювання учнівської презентації

самооцінювання прикладу учнівської роботи

Таблицю ЗХД.docx

Діяльність учнів та вчителя

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

При вивченні теми «Німеччина» учні дізнаються про Великі міста Німеччини,їх визначні місця.

 1-й тиждень

Після перегляду вчительської презентації та відвідування веб-сторінок проводиться обговорення всім класом теми дослідження. 1-й тиждень .Після перегляду вчительської презентації та відвідування веб-сторінок проводиться обговорення всім класом ,учні заповнюють опитувальник з метою визначення рівня знань з теми . Учні, за допомогою вчителя, визначають проблему проекту, формулюють змістові, ключові та тематичні запитання і шляхи їх вивчення. Всім класом заповнюються 2 колонки таблиці ЗХД для усвідомлення і оцінювання своїх попередніх знань. Наприкінці вивчення теми та завершені створення проекту вони знову отримають цю таблицю і переглянуть результати. Вчитель пояснює як саме вони будуть працювати над проектом.

 2-й тиждень

Учні поділяються на 3 групи: дослідники, науковці та експерти. Перша група працює над дослідженням питання Великих міст Німеччини. Друга група вивчає визначні місця. Третя група визначає основні переваги туристичних шляхів по Німеччині. 3-й тижденьУчні створюють та перетворюють зображення у графічному редакторі Paint. При цьому у класі вчитель показує за допомогою проектора процес побудови зображень та задає домашнє завдання.

 3-й тиждень

Учні створюють та перетворюють зображення у графічному редакторі Paint. При цьому у класі вчитель показує за допомогою проектора процес побудови зображень та задає домашнє завдання.

 4-й тиждень

Учні отримують практичні навики роботи з графічним редактором Photoshop.

 5-й тиждень

Учні створюють таблицю порівнянь.

 6-й тиждень

Учні готують презентації до захисту проекту, обговорють проблеми, які виникали на кожному етапі дослідження, розповідають які висновки вони зробили особисто для себе, а також оцінюють свою роботу над проектом. Вчитель протягом роботи учнів над проектом надає їм підтримку, створюючи для них необхідні публікації, презентації, список корисних ресурсів, проводить регулярні консультації для груп. з метою визначення рівня знань з теми . Учні, за допомогою вчителя, визначають проблему проекту, формулюють змістові, ключові та тематичні запитання і шляхи їх вивчення. Всім класом заповнюються 2 колонки таблиці ЗХД для усвідомлення і оцінювання своїх попередніх знань. Наприкінці вивчення теми та завершені створення проекту вони знову отримають цю таблицю і переглянуть результати. Вчитель пояснює як саме вони будуть працювати над проектом. 2-й тиждень

Учні поділяються на 3 групи: дослідники, науковці та експерти. Перша група працює над дослідженням питання в яких сферах людської діяльності використовують комп’ютерну графіку. Друга група вивчає види програмного забезпечення ПК для коп᾿ютерної графіки. Третя група визначає основні переваги і недоліки графічних редакторів та створюваних ними файлів.

3-й тиждень

Учні створюють та перетворюють зображення у графічному редакторі Paint. При цьому у класі вчитель показує за допомогою проектора процес побудови зображень та задає домашнє завдання.

4-й тиждень

Учні отримують практичні навики роботи з графічним редактором Photoshop.

5-й тиждень

Учні створюють векторні зображення у CorelDraw.

6-й тиждень

Учні готують презентації до захисту проекту, обговорють проблеми, які виникали на кожному етапі дослідження, розповідають які висновки вони зробили особисто для себе, а також оцінюють свою роботу над проектом. Вчитель протягом роботи учнів над проектом надає їм підтримку, створюючи для них необхідні публікації, презентації, список корисних ресурсів, проводить регулярні консультації для груп.

буклет

Вчительська презентація

Презентація учня

опитувальник

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Багно Юлія Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Німецька мова

Навчальний заклад

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Місто\село, район, область

смт. Петропавлівка Петропавлівського р-ну Дніпропетровської обл.

Контактні дані

8-095-31-45-519

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

19.11-01.12 2012 року

Місце проведення тренінгу

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Тренери

Туренко Віктор Анатолійович